Juodąją jūrą pasiekę raiteliai kviečia į vasaros stovyklą

Autorius: Data: 2012-05-14 , 13:29 Spausdinti

Kol moksleiviai skaičiuoja iki mokslo metų pabaigos likusias dienas, jų tėvai suka galvas. Rasti atžalai įdomios veiklos, kad vasaros atostogos neprabėgtų prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano, nemenkas iššūkis.

Istoriniais žygiais iki Juodosios jūros ir Žygimanto Augusto bei Barboros Radvilaitės keliais meilę žirgams lietuvių širdyse atgaivinę žirgų mylėtojai kviečia į įspūdžių kupiną stovyklą „Vasara balne“.

Tai stovykla 9-16 metų vaikams ir jaunuoliams, trokštantiems aktyvaus bei turiningo poilsio.

„Saulės raitelių“ mokykla įsikurs Didžiausiame Lietuvoje Pakruojo dvare. Po du keturis apsistoję dvaro viešbučio „Stadala“ kambariuose, jaunieji raiteliai jau pirmąją dieną susipažins su trakėnų ir žemaitukų veislės žirgais, inventoriumi, elgesio taisyklėmis ir, žinoma, stovyklos draugais.

Po nuotaikingos mankštos kiekvieną rytą stovyklautojų lauks jojimo pamokos, žirgų priežiūros paskaitos, įvairūs sportiniai žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, pažintis su senaisiais arklininkystės amatais.

Jaunųjų raitelių vakarais laukia žaidimai prie laužo ir netgi naktigonė.

Stovyklos dalyviais, suskirstytais į nedideles grupes, rūpinsis atsakingi vadovai ir jojimo treneriai.

Per penkias dienas vaikai ne tik išmoks laikytis balne, bet ir išdidžiai šuoliuodami ristele pajus švelnų vėją plaukuose. Pramogaudami, žaisdami ir svajodami bendraminčių būryje jie smagiai praleis laiką ir pasisems žinių.

„Tokios neįprastos vaikų stovyklos idėja kilo po istorinių žygių žirgais. Pajutome, kad žirgai vėl tapo svarbūs ir įdomūs tiek suaugusiems, tiek vaikams, tad kodėl gi nesuteikus progos juos pažinti iš arčiau?“ – sakė vienas is stovyklos sumanytojų ir istorinių žygių sumanytojas Giedrius Klimkevičius.  

Į Pakruojo dvarą kviečiamos ir įsimintinų atostogų ant žirgų norinčios šeimos. Stovyklos organizatoriai pasiruošę ir joms parengti ne mažiau įdomią programą. 

Daugiau informacijos: Daiva Jackūnienė, tel. : +370 65752693

Lietuva , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra