Jono Pauliaus II beatifikacijos nuotraukos bus viešos

Autorius: Data: 2011-04-26, 08:11 Spausdinti

Popiežiškoji visuomenės informavimo taryba pranešė, kad popiežiaus Jono Pauliaus II beatifikacijos nuotraukos bus prieinamos nemokai visiems, kurie turi interneto ryšį.

Du kunigai fotografai fotografuos maldos budėjimą 2011 m. balandžio 30-ąją, beatifikacijos ceremoniją gegužės pirmąją ir padėkos šventąsias Mišias gegužės 2-ąją. Vėliau skaitmeninės nuotraukos bus įkeltos į populiarias interneto svetaines „Flickr“ ir „Picasaweb“, kurios specializuojasi skaitmeninių fotografijų internete tvarkyme ir saugojime.

Kaip paaiškino monsinjoras Paul Tighe, Popiežiškosios socialinių komunikacijų tarybos sekretorius, taip siekiama padėti visoms toms žiniasklaidos priemonėms, kurios pačios neturi priemonių ar išteklių pasiųsti savo atstovų į beatifikaciją, sumokėti geriems fotografams už kokybiškas nuotraukas. Tai aktualu ypač mažiems vyskupijų ir parapijų informaciniams leidiniams ar interneto svetainėms. Anot kunigo, reikia naudotis informacinėmis technologijomis, dalijantis informacija. Socialinių komunikacijų taryba yra sukūrusi katalikiškų medijų bazę „intermirifica.net“ ir ragina kiekvieną katalikišką žiniasklaidos priemonę ja naudotis ir dalintis.

Jono Pauliaus II beatifikacijos nuotraukas bus galima pažiūrėti ir paimti iš šių svetainių:

picasaweb.google.com/intermirifica.net ir flickr.com/groups/intermirificanet

www.radiovaticana.org/lt

***

Vatikane kaip relikvija bus eksponuojama ampulė su popiežiaus Jono Pauliaus II krauju. Apie tai antradienį, 2011 m. balandžio 26-ąją, paskelbė Vatikanas, kurį cituoja agentūra AFP.

Vatikano duomenimis, keturios ampulės kraujo buvo paimtos iš popiežiaus paskutinėmis jo gyvenimo dienomis. Dvi jų buvo perduotos jo asmeniniam sekretoriui, kardinolui Stanislavui Dzivišui (Stanislaw Dziwisz). Kitas dvi Vatikane saugojo vienuolės. Viena jų ir bus eksponuojama.

2005 metų balandžio 2-ąją miręs Jonas Paulius II gegužės 1-ąją bus paskelbtas palaimintuoju. Į beatifikacijos ceremoniją Romoje laukiama atvykstant daugiau kaip 300 tūkst. maldininkų.

www.ve.lt

Nuotraukoje: Jonas Paulius II bus paskelbtas palaimintuoju

Vatikanas , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra