Jėzuitų lyderystės mokyklos žiemos programa

Autorius: Data: 2011-01-18 , 08:01 Spausdinti

LYDERIO MĄSTYSENA – vienos dienos seminaras (2011 m. sausio 21 d. 9–17 val. Kaune), skirtas visiems, kurie nori atskleisti savo lyderystės potencialą, greičiau ir lengviau pasiekti savo tikslus, ugdyti naują požiūrį, įgūdžius ir savybes, bei padėti kitiems atskleisti ir panaudoti tai, kas geriausia juose.

LYDERYSTĖ KOMANDOMS – 10 savaičių (vasario 3 – balandžio 7 d., ketvirtadieniais 18:30–20 val. Kaune) praktinis ugdomasis mokymų ciklas, siekiantiems veiksmingiau vadovauti kitiems, tobulinti savo charakterį, ugdyti lyderius savo komandose ir organizacijose.

KOUČINGAS VISIEMS – 10 savaičių (vasario 2–balandžio 6 d., trečiadieniais 18:30–20 val. Kaune) praktinis mokymų ciklas, turintiems ambicingų tikslų, siekiantiems patirti koučingo (ugdomojo vadovavimo) veiksmingumą bei atskleisti savo neišnaudotą potencialą.

Visus mokymus veda Rytis Gurkšnys SJ – kunigas jėzuitas, lyderystės mokytojas ir vadovų koučeris (angl. executive coach), organizacinės elgsenos magistras, dvasingumo magistras, Vadovų ugdymo centro direktorius, Kauno jėzuitų bažnyčios rektorius. Jo praktiniai ugdomieji mokymai griauna lyderystės mitus ir remiasi sėkmės principais, kuriais jau beveik 500 metų vadovaujasi viena iš seniausių ir įtakingiausių organizacijų – Jėzuitų ordinas, padaręs teigiamą įtaką daugelio pasaulio valstybių ir organizacijų istorijoje. Visuose mokymuose Rytis padeda žmonėms atskleisti tai, kas geriausia juose, siekiant svarbiausių savo ir organizacijos tikslų.

Jėzuitų lyderystės mokyklą rengia VŠĮ Vadovų ugdymo centras www.vuc.lt ir Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčios rektoratas www.kjb.ll

Daugiau informacijos galite rasti www.kjb.lt arba www.vuc.lt

Jei apsisprendėte dalyvauti, registruokitės el. paštu: info@vuc.lt

Savo patvirtinimą atsiųsime jums per tris dienas.

Būkit laimingi! Iki susitikimo tobulėjimo kelyje arba viršūnėje!

Mokymų rengėjai

Svarbių problemų, su kuriomis susiduriame, negalima išspręsti jas sukūrusiame mąstymo lygmenyje. (Albertas Einšteinas, fizikas, Nobelio premijos laureatas)

Pagal Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) rektorato informaciją

Nuotraukoje: Lyderystės mokytojas kun. R. Gurkšnys SJ

Religija , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra