JAV įsteigtas pirmasis Darbo partijos skyrius

Autorius: Data: 2012-09-19 , 09:37 Spausdinti

2012 m. rugsėjo 17 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Čikagos mieste, buvo įsteigtas Darbo partijos skyrius. Skyriaus steigimo iniciatoriais tapo devyni šiame JAV mieste gyvenantys lietuviai. Skyriaus pirmininku vienbalsiai buvo išrinktas kompanijos „Baltic autoshipping“ prezidentas Andrius Presniakovas. Skyriaus steigimo iniciatorius tiesioginės vaizdo konferencijos metu pasveikino Darbo partijos pirmininko pavaduotojas Vytautas Gapšys.

„Internetu turėjome galimybę tiesiogiai pabendrauti su JAV gyvenančiais darbiečiais ir stebėti skyriaus įsteigimo ceremoniją. Akivaizdu, kad žmonės yra kupini ryžto veikti, plėstis ir skleisti Darbo partijos idėjas bei siekius už Lietuvos ribų, ir tai yra be galo malonu“, – sakė V. Gapšys.

Čikagoje įsteigtas skyrius yra antras Darbo partijos skyrius, įsteigtas ne Lietuvoje. 2009 m. balandžio mėnesį buvo įsteigtas Darbo partijos skyrius Londone.

Džiaugiuosi, kad užsienyje gyvenantys lietuviai neatsiriboja nuo įvykių Lietuvoje ir ne tik stebi politinius procesus, vykstančius tėvynėje, bet ir siekia aktyviai į juos įsitraukti. Ne mažiau svarbu yra ir tai, kad būtent Darbo partijos idėjos yra artimiausios užsienio lietuviams, o tai yra geras ženklas, parodantis, kad einame teisingu keliu. Neabejoju, kad Darbo partijai įgyvendinus savo programą, bent dalis iš šiuo metu Amerikoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ir kitose šalyse gyvenančių mūsų tautiečių pagaliau panorės grįžti namo“, – teigė Darbo partijos vicepirmininkas.

Darbo partijos informacijos centras, (8 5) 239 69 56; 8 620 75098; 8 620 90706, press@darbopartija.lt, www.darbopartija.lt

Lietuva - JAV , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra