Jaunimo stovykla „Mūsų šaknys – baltai 2013“ Dieveniškėse

Autorius: Data: 2013-07-19 , 10:01 Spausdinti

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga bei Lietuvos ir Latvijos forumas, skatindami glaudesnį dviejų kaimyninių giminiškų tautų bendradarbiavimą, 2013 m. liepos 24-28 dienomis rengia jau tradicija tapusią vasaros stovyklą Dieveniškėse – „Mūsų šaknys – baltai 2013“. 2011 metais, kone tarptautiniu mastu išgarsėjusi stovykla, jaunam žmogui siūlo pasinerti į neišsemiamus tautiškumo ir etninės kultūros klodus, linksmai praleisti laiką tarp bendraminčių, įgyti įgūdžių ir žinių.

Stovyklos organizatorių tikslas yra suburti Lietuvos bei Latvijos jaunimą, jį supažindinti su savo šaknimis – baltiškąja kultūra, istorija, papročiais bei apeigomis, pramokti kalbų, atrasti skirtumus bei panašumus siekiant skatinti tarpkultūrinį bendradarbiavimą. Stovykloje įgytos žinios ir patirtis paskatins jaunimą plėtoti bendradarbiavimo idėją, domėtis ir puoselėti baltų kultūrą, taip pat suprasti protėvių istorinio ir kultūrinio palikimo svarbą.

Stovykloje bus gilinamos lietuvių ir latvių kalbų žinios, klausoma paskaitų, diskutuojama aktualiomis istorijos, etnokultūros temomis, vyks susitikimai su įdomiais žmonėmis, bus mokoma šaudyti lankais, gaminti žalvarinius papuošalus bei keramikos meno. Neformalus bendravimas stovyklos užsiėmimų, diskusijų, vakaronių, žygių, žaidimų metu leis kiekvienam stovyklautojui susirasti naujų draugų, realizuoti save, taip kuriant stovyklos atmosferą, tad geri prisiminimai garantuoti!

Kviečiame jus stovyklauti kartu! Susidomėjote? Daugiau informacijos stovykla@tautosjaunimas.lt Dalyvausite? Registruokitės kuo skubiau! Stovyklos programa bus pateikta artimiausiu metu. Kaina, miegant palapinėse: 100 lt, norint gyventi bendrabutyje 150 lt, paskubėkite, vietų skaičius ribotas!

Į stovyklą būtina registruotis elektroniniu paštu stovykla@tautosjaunimas.lt, parašykite mums ir mes jums atsiųsime registracijos anketą.

Į stovyklos kainą įskaičiuota: maitinimas 3 kartus per dieną, higienos patogumai (vanduo, dušas, tualetai), vieta palapinei arba nakvynė bendrabučio kambaryje, atvykimas užsakytu autobusu iš Vilniaus, medžiagos amatams, atminimo dovanėlės.

Stovykloje dalyvauti gali jaunimas nuo 14 metų amžiaus.

Atvykstant į stovyklą būtina su savimi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę – vykstant pro siauriausią „apendikso“ vietą labai arti yra pasienio ruožas, todėl dažniausiai patikrinami pasai. Į stovyklą atvykti bus galima specialiu užsakytu autobusu vyksiančiu iš Vilniaus į Dieveniškes ir atgal (tikslus išvykimo laikas ir vieta bus paskelbta vėliau), arba savo transportu.

Ką vežtis į stovyklą? Į stovyklą pasiimti porą komplektų patogių drabužių buvimui gamtoje, stovyklavimo reikmenis – miegmaišį, palapinę (jeigu reikia), higienos reikmenis, rankšluostį, žibintuvėlį, dubenėlį, puodelį, šaukštą, šakutę, užkandžių pagal poreikius (pagrindinis maitinimas įeina į stovyklos kainą, tad daug maisto su savimi vežtis nereikia 🙂 ), patogią avalynę, muzikos instrumentų, jeigu grojate bei gerą nuotaiką.

Stovykloje griežtai draudžiama vartoti alkoholį ar kitas narkotines medžiagas, už stovyklos taisyklių nesilaikymą dalyviai gali būti pašalinti iš stovyklos.

Informacija bus nuolat atnaujinama, taip pat kilus klausimų kreipkitės el. paštu stovykla@tautosjaunimas.lt arba telefonu +370 683 91519 (Mindaugas).

Stovyklą jau kelis metus organizuoja Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga.

Partneriai: Lietuvos ir Latvijos forumas, Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla.

Penkiakampė dušo kabina

Rytų Lietuva , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra