Jaunimo idėjos stiprina Lietuvą

Autorius: Data: 2012-08-22 , 16:13 Spausdinti

Trečiadienis, 2012 m. rugpjūčio 22 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvius – 30 moksleivių iš visos Lietuvos. Prezidentė paragino jaunimą aktyviai dalyvauti visuomeniniame ir politiniame valstybės gyvenime bei patiems imtis atsakomybės už šalies ateitį.

„Tėvynė bus tokia, kokią sukursime patys. Kasdien siekite žinių ir naudokite jas Lietuvos kūrimui. Kiekvienas turime imtis atsakomybės stiprinti valstybę. Kurti geresnę Lietuvą reikia pradėti nuo savęs“, – sakė Prezidentė. 

Mokiniams, kurie jau turi balsavimo teisę, šalies vadovė priminė pareigą aktyviai dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose. 

Prezidentė su moksleiviais taip pat aptarė opiausias šalies žmonėms problemas įvairiose gyvenimo srityse. Atskirų ministerijų veiklą analizuojantys mokiniai pateikė pasiūlymų, kaip jas spręsti.

Projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ jau ketverius metus rengia Nacionalinė moksleivių akademija, Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentas. Projekto metu 30 aktyviausių mokinių iš visos Lietuvos turi galimybę atlikti praktiką pasirinktoje ministerijoje, iš arti susipažinti su valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu. 

Dainiaus Labučio nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra