Jaunimo Europos komanda kviečia prisijungti naujus narius

Autorius: Data: 2011-09-08 , 16:01 Spausdinti

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, inicijavusi Jaunimo Europos komandos subūrimą, skelbia naujų aktyvių ir daug apie Europos Sąjungą (ES) žinančių narių atranką. 16–29 metų jaunimas kviečiamas prisijungti prie dabartinių komandos narių, kurie nuo 2010 m. su bendraamžiais dalijasi savo žiniomis apie ES ir jos politiką.

Pagrindinė Jaunimo Europos komandos narių veikla – savo mieste ar regione, kuriame gyvena, organizuoti įvairius jaunimui skirtus renginius ES tematika. Tai gali būti diskusijos, debatai, žaidimai, stovyklos ar kito pobūdžio iniciatyvos. Komandos nariai taip pat yra kviečiami skaityti pranešimų kitų organizacijų ar kolegų organizuojamuose renginiuose ar konferencijose. 2011 metų pavasarį Jaunimo Europos komandos nariai prisidėjo Lietuvos mokyklose organizuojant Europos egzaminą.

Jaunuoliai, norintys tapti Jaunimo Europos komandos nariais, turi gerai išmanyti ar būti pasirengę įsigilinti į įvairias su ES susijusias sritis: ES institucijų funkcijas ir veiklą, jaunimo galimybes (laisvas asmenų judėjimas, kultūra ir švietimas), politikos sritis (ekonomika, klimato kaita ir energetika, žemės ūkis ir t. t.), ES vaidmenį pasaulyje. Nariai taip pat turi gerai mokėti anglų, prancūzų arba vokiečių kalbas ir gebėti aiškiai ir suprantamai pateikti informaciją įvairioms tikslinėms grupėms.

Svarbiausi komandos narių partneriai regionuose – Europos informacijos centrai Europe Direct, bibliotekų, kuriose yra ES lentynos, darbuotojai, jaunimo nevyriausybinės organizacijos ir kiti Jaunimo Europos komandos nariai. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia komandos narius į koordinacinius susitikimus, mokomuosius seminarus, teikia pagalbines komunikacijos priemones.

Siekiant kuo plačiau paskleisti informaciją apie ES, atrankos metu pirmenybė bus teikiama kandidatams, gyvenantiems arba daugiausia laiko praleidžiantiems tuose miestuose, kur iki šiol nėra Jaunimo Europos komandos narių. Atrenkant komandos narius taip pat stengiamasi, kad būtų vienodai atstovaujamos lytys ir amžiaus grupės.

Visi, susidomėję galimybe tapti Jaunimo Europos komandos nariais, iki 2011 metų rugsėjo 18 dienos kviečiami siųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką Ievai Kazakevičiūtei e. paštu Ieva.KAZAKEVICIUTE@ec.europa.eu.

Daugiau informacijos apie Jaunimo Europos komandos narių atranką: 

http://ec.europa.eu/lietuva/news_hp/news/06092011_jaunimo_europos_komanda_lt.htm 

Europos Komisija (EK)Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra