Jaunimas sukurs modernią ir klestinčią Lietuvą

Autorius: Data: 2013-04-24 , 13:12 Spausdinti

Trečiadienis, 2013 m. balandžio 24 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su ekonomiką studijuojančiais studentais aptarė valstybės ekonominę situaciją, ūkio augimo perspektyvas bei artėjančio pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai naudą Lietuvai.

„Ekonomiką ir finansus išmanantis jaunimas turi pakankamai žinių imtis verslo ir taip kurti darbo vietas Lietuvoje. Studentai gali daug padaryti patys tiek kurdami valstybę, tiek gerinant studijų programas. Jų rankose yra modernios ir klestinčios Lietuvos ateitis“, – sakė Prezidentė.

Valstybės vadovė su studentais kalbėdama apie šalies ekonomiką, pabrėžė, kad jaunimo aktyvumas, žinios išmaniųjų technologijų srityje, užsienio kalbų mokėjimas yra labai svarbu kuriant modernią ir klestinčią Lietuvą.

Tai, kad Lietuva sėkmingai ir greitai susitvarkė su ekonomine krize, yra visų valstybės piliečių nuopelnas. Pasak Prezidentės, ekonomikos augimas, konkurencingumas priklauso ir nuo pačių žmonių noro dirbti bei kurti verslą.

Prezidentė taip pat paragino ekonomiką studijuojantį jaunimą aktyviai reikšti savo nuomonę valstybei svarbiais tiek ekonomikos, tiek politikos klausimais.

Pasak Prezidentės, finansai ir ekonomika užims svarbią vietą ir Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai darbotvarkėje. Šių metų antrąjį pusmetį bus rengiami daugiamečio Europos Sąjungos biudžeto įgyvendinimo teisės aktai, toliau vyks derybos dėl bankų sąjungos Europoje sukūrimo, reikės pradėti įgyvendinti finansinės drausmės sutartį.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra