Jau šį šeštadienį pianistė E. Andrejevaitė kviečia laiką praleisti drauge su Šopenu nuostabioje Trakų pilyje

Autorius: Data: 2019-08-29 , 10:07 Spausdinti

Jau šį šeštadienį pianistė E. Andrejevaitė kviečia laiką praleisti drauge su Šopenu  nuostabioje Trakų pilyje

 

Pianistė Eglė Andrejevaitė. Domanto Kvedaro nuotr.

 

Jau šį šeštadienį Trakų Salos pilyje vasaros sezono pabaigą skelbs pianistė Eglė Andrejevaitė, kviečianti muzikos pagalba susitikti ir artimiau susipažinti su išskirtiniu lenkų kompozitoriumi Frederiku Šopenu.  

 Šis koncertas – dar vienas „Klasika Trakuose“ renginys, kviečiantis susitikti puodeliui muzikos.

Lietuvių pianistė Eglė Andrejevaitė pristato naują solinę programą, kurios ašis – haiku simbolika muzikoje, o šis fortepijono rečitalis – dedikacija akimirkos jausmui.

Šopenas Trakų pilies Didžiojoje menėje skambės pirmąkart, nuo to laiko, kuomet lygiai prieš metus čia buvo pastatytas instrumentas – fortepijonas. „Klasika Trakuose“ organizatoriai – Trakų Salos pilies fortepijoninis kvartetas „Confero“ – prisideda prie Europoje itin populiarios – skambančių muziejų – pilių, dvarų idėjos ir nekantriai laukia būsimo renginio. Kodėl? Ne tik dėl noro pažinti Šopeno kūrybą, bet vėl ir vėl išgyventi šios unikalios istorinės vietos magišką atmosferą per muziką.

Pianistė Eglė Andrejevaitė. Domanto Kvedaro nuotr.

LRT Klasika studijoje pianistė prasitarė, kad vaikystėje maniusi, kad visi pasaulio vaikai mokosi muzikos mokyklose ir, kad F. Šopenas jos gyvenime yra jau labai seniai – per pastaruosius keletą metų ji yra grojusi nemažai jo etiudų, tačiau Trakų pilyje – pirmąkart.

Programoje išgirsite rinktinius kompozitoriaus F. Šopeno preliudus ir etiudus, kuriuos ji pasirinkusi kaip jausmo ir laiko tėkmės derinį.

Organizatorių inf.

Renginiai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra