J. Marcinkevičiaus kūryba – tautos įkvėpimo šaltinis

Autorius: Data: 2012-07-03 , 16:59 Spausdinti

J. Marcinkevičiaus kūryba – tautos įkvėpimo šaltinis

Antradienis, 2012 m. liepos 3 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo poeto Justino Marcinkevičiaus atminimui įamžinti skirtos lentos atidengimo ceremonijoje Vilniaus universitete.

Pasak šalies vadovės, poeto kūryba jau virto neatsiejama visų tapatybės dalimi – savo žodžius a. a. J. Marcinkevičius įdėjo į visų širdis, išmokė pažinti ir pajusti tų žodžių vertę, gylį ir esmę.

„Justino Marcinkevičiaus kūryba mus veda taurios meilės Lietuvai keliu. Jo siekis gyventi santarvėje mums ir šiandien labai aktualus. Santarvėje, kuri yra subrendusios pilietinės visuomenės būsena, kylanti iš laisvės, sąmoningumo ir kūrybiškumo“, – sakė Prezidentė.

Didžio kūrėjo talentas skleidėsi, pasak šalies vadovės, gebėjimu kurti remiantis tik aukščiausiais sąžiningumo kriterijais, neišduodant savo idealų ir meilės Tėvynei.

Valstybės vadovės teigimu, atminimo lenta M. K. Sarbievijaus kiemelyje taps dar vienu pagarbos ir atminties ženklu visų mylimam Tautos Dainiui.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

D. Grybauskaitės kalba J. Marcinkevičiaus atminimui įamžinti skirtos lentos atidengimo ceremonijoje:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_poeto_justino_marcinkeviciaus_atminimui_iamzinti_skirtos_lentos_atidengimo_ceremonijoje.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra