J. ir M. Sinių namų vaikų bibliotekai Utenoje – dešimt metų

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Prieš keletą dienų Jono ir Marijos Sinių vaikų bibliotekos darbuotojai, garbūs svečiai ir artimiausi kaimynai buvo pakviesti į 10-ojo gimtadienio šventę.
 
Truputis istorijos apie biblioteką: 2000 m. rugsėjo 26-ąją Utenoje, J. ir M. Sinių namuose, jų dukros Reginos Siniūtės-Ayre ir jos vyro Michaelio Ayre’o dėka įsikūrė Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros filialas. Biblioteka skirta mažiausiems ir vidutinio mokyklinio amžiaus skaitytojams.
 
Jos fonduose dabar yra apie 10 tūkst. knygų. Tarp jų – ir apie 4 tūkst. knygelių anglų kalba, gautų iš Michaelio Ayre“o tėvynės Škotijos. Prenumeruojami periodiniai leidiniai. Vaikai gali ne tik skaityti, bet ir žaisti, piešti, spalvinti. Įvairiomis progomis organizuojami renginiai, parodos, patiems mažiausiems skaitomos pasakos.
 
Šių namų bibliotekininkė Jolita Pretkelienė suorganizavo įspūdingą šventę. Utenos vaikų lopšelio darželio „Želmenėlis” vaikučiai papuošė biblioteką įvairiaspalviais vėjų malūnėliais, svečiams koncertavo folkloro ansamblis „Kupolytė“.
 
Į biblioteką sugužėjo gausybė svečių. Nešini gražiausiomis gėlėmis palinkėjimus išsakė anglų kalbos pamokėlių specialistės, amatų mokyklėlės mokytojos, kolegos bibliotekininkai, svečiai iš sostinės, valdžios atstovai.
 
www.lrytas.lt
 
Nuotraukose: J. ir M. Sinių vaikų bibliotekos darbuotojai šventė į 10-ąjį gimtadienį

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra