J. Bučmytės ir A. Krajinsko tapybos darbų paroda „Vilniaus simfonija“

Autorius: Data: 2011-12-06 , 08:54 Spausdinti

2011 m. gruodžio 7–30 d. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius) bus eksponuojama Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko tapybos darbų paroda „Vilniaus simfonija“.

Parodoje „Vilniaus simfonija“ eksponuojami tapybos, akvarelės darbai bei piešiniai, vaizduojantys Vilniaus senamiestį kaip nesibaigiančią muziką.

Jūratė Bučmytė ir Albertas Krajinskas savo darbuose įkūnija istorinį Vilniaus centrą per detales, remdamiesi savo pačių patyrimais, fiksuodami visus skruzdės dydžio objektus iš arti ir iš toli. Darbuose siekiama pateikti ne vien Vilniaus architektūrinę panoramą, bet ir jo kasdienybę, garsus, kvapus. Visos detalės, sujungtos darbuose, kuria didingo kūrinio – simfonijos – įvaizdį.

„Ši paroda – nuoširdžiausi Advento linkėjimai iš pačios senamiesčio širdies visiems, kurie atrado, pažino ir pamilo tokį Vilnių,“ – teigė parodos darbų autoriai J. Bučmytė ir A. Krajinskas.

„Istorinis Vilniaus centras – įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 1994 m., išsiskiria kraštovaizdžių įvairove bei yra vienas iš labiausiai į Rytus nutolusių didžiųjų Vidurio Europos miestų, kuriuose vyko stipri Rytų ir Vakarų kultūrų sąveika. Šia Jūratė Bučmytės ir Alberto Krajinsko ekspozicija baigiame 2011 m. parodų ciklą bei džiaugiamės galimybe į šventėms besiruošiantį Vilniaus senamiestį pažvelgti šių menininkų akimis,“ – sakė Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Gintarė Tamašauskaitė.

Parodos atidarymas vyks š. m. gruodžio 7 d. 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).

Paroda bus eksponuojama iki gruodžio 30 d.

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijos darbo laikas: 

 I–IV 9–17 val.

V 9–16 val.

Parodos , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra