J. Bernatonis su ES vartotojų apsaugos komisaru aptarė Pasiūlymo dėl vartojimo gaminių saugos reglamento perspektyvas

Autorius: Data: 2013-07-08 , 16:32 Spausdinti

Pirmadienį, 2013 m. liepos 8 d., Briuselyje teisingumo ministras Juozas Bernatonis susitiko su Europos Sąjungos (ES) vartotojų apsaugos komisaru Nevenu Mimica. Susitikimo metu ministras pristatė ES Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos poziciją dėl Bendrijos vartotojams aktualaus klausimo – Pasiūlymo dėl vartojimo gaminių saugos reglamento.

Pasiūlymas dėl vartojimo gaminių saugos reglamento yra Europos Komisijos pasiūlyto priemonių paketo, skirto produktų saugai bei rinkos priežiūrai užtikrinti, dalis.

Lietuvos tikslas yra pasiekti susitarimą per pirmąjį svarstymą iki šios Europos Parlamento (EP) kadencijos pabaigos. Tai reiškia, kad svarbiausi su šiuo Reglamentu susiję klausimai turėtų būti sprendžiami Lietuvos pirmininkavimo metu.

„Pirmininkavimo ES Tarybai metu Lietuva sieks ženklios pažangos šio prioritetinio paketo įgyvendinimo srityje“, – sakė J. Bernatonis.

Pirmadienį J. Bernatonis dar susitiko su EP Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus komiteto (LIBE) ALDE politinės grupės koordinatore Renate Weber, S&D politinės grupės koordinatoriumi Claude Moraes ir LIBE nare Helene Flautre.

Antradienį, liepos 9-ąją, teisingumo ministro laukia susitikimai su EP Teisės reikalų komiteto (JURI) pirmininku Klaus-Heiner Lehne ir LIBE komiteto pirmininku Juan Fernando López Aguilar, LIBE pranešėju dėl Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Jan Philipp Albrecht, LIBE pranešėju dėl duomenų apsaugos direktyvos Dimitrios Droutsas ir bei LIBE EPP politinės grupės koordinatore Veronique Mathieu Houillon. J. Bernatonis antradienį JURI ir LIBE nariams pristatys Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetus teisingumo srityje ir atsakys į EP nariams rūpimus klausimus.

Trečiadienį, liepos 10 d., J. Bernatonis dalyvaus EP ir nacionalinių parlamentų seminare dėl bendrosios Europos pirkimo-pardavimo sutarčių teisės ir susitiks su pranešėju dėl Europos tyrimo orderio EP nariu Nuno Melo.

Daugiau informacijos: Teisingumo ministro patarėjas viešiesiems ryšiams tel. 8 (5) 266 2904,8 (615) 69049, Informacijos valdymo ir visuomenės informavimo skyrius tel. 8 (5) 2191882, 8 (686) 50011

Nuotraukoje: J. Bernatonis

Lietuva - Belgija , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra