J. Bernatonis: „Bendrosios Europos pirkimo-pardavimo sutarčių teisės instrumentas – glaudesnei ES integracijai“

Autorius: Data: 2013-07-10 , 13:24 Spausdinti

Trečiadienį, 2013 m. liepos 10 d., Briuselyje teisingumo ministras Juozas Bernatonis dalyvavo Europos Parlamento Teisės reikalų komiteto organizuojamame seminare „Pasiūlymas dėl Bendrosios Europos pirkimo-pardavimo sutarčių teisės: kelias pirmyn“. Kartu su Europos ir nacionalinių parlamentų nariais bei mokslininkais jis diskutavo dėl šio pasiūlymo ateities.

Seminaro tikslas – Europos Parlamento nariams ir nacionalinių parlamentų atstovams suteikti galimybę išsiaiškinti su ekspertais jiems rūpimus klausimus ir dalyvauti diskusijose dėl Europos Komisijos pasiūlymo dėl Bendrosios Europos pirkimo-pardavimo sutarčių teisės.

Bendrosios Europos pirkimo-pardavimo sutarčių teisės instrumentu siekiama glaudesnės Bendrijos integracijos. Jis galėtų paskatinti aktyvesnę prekybą ES viduje ir būtų naudingas tiek gyventojams, tiek verslui“, – sakė J. Bernatonis.

Šis pasiūlymas yra itin svarbus siekiant palengvinti prekybą Europos Sąjungos viduje ir padidinant vartotojų apsaugą, ypač atliekant tarpvalstybinius sandorius bei sandorius internetu.

Pasiūlymas dėl Bendrosios Europos pirkimo–pardavimo sutarčių teisės yra vienas iš Lietuvos pirmininkavimo prioritetų teisingumo srityje.

Daugiau informacijos: Informacijos valdymo ir visuomenės informavimo skyrius tel. 8 (5) 2191882, 8 (686) 50011, Teisingumo ministro patarėjas viešiesiems ryšiams tel. 8 (5) 266 2904,8 (615) 69049

Gedimino Savickio nuotr.

Europos Parlamentas (EP) , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra