Italijos turistus Lietuva vilios tiesioginiais reisais ir itališkojo baroko paveldu

Autorius: Data: 2013-05-15 , 15:00 Spausdinti

Valstybinio turizmo departamento iniciatyva 2013 m. gegužės 16-20 d. Lietuvoje lankysis 25 Italijos kelionių organizatoriai, kurie susipažins su mūsų šalies ryškiausiomis turizmo naujienomis, taip pat dalyvaus kontaktų mugėje su Lietuvos turizmo paslaugų tiekėjais, tokiu būdu siekiant paskatinti dvišalius kontaktus tarp italų ir lietuvių turizmo profesionalų.

„Šios verslo misijos Italijos kelionių operatoriams pagrindinis tikslas – pristatyti mūsų šalies turizmo potencialą, siekiant padidinti atvykstamojo turizmo iš Italijos srautus, kadangi šiuo metu turime kaip niekada daug tiesioginių skrydžių taip Lietuvos ir Italijos: Vilnių galima pasiekti iš Romos bei Milano didmiesčių, o Kauną – iš Kaljario, esančio Sardinijos saloje bei Sicilijos Trapanio oro uosto,“ – mintimis dalijosi VTD direktorė dr. R. Balnienė. 2012 m. Lietuvą aplankė apie 38 tūkst. italų turistų.

Italijos kelionių organizatorių darbotvarkėje numatyta intensyvi pažintinių turų programa. Svečiai susipažins su šiaurės Roma tituluojamu barokiškuoju Vilniumi. Per visą šio miesto istoriją Italijos kūrėjai jame paliko ypač ryškų pėdsaką.

Italijos turizmo verslo misijos atstovai taip pat susipažins su Kaunu bei Pažaislio vienuolynu, kuris, kaip ir dauguma kitų baroko architektūros paminklų, yra ypač glaudžiai susijęs su itališkomis pavardėmis.

Svečius iš Italijos turėtų nustebinti apsilankymas Rumšiškių etnografiniame muziejuje – viename didžiausių (195 ha) ir daugiausiai eksponatų (140 pastatų bei daugiau nei 85 tūkst. kilnojamų eksponatų) turinčiame etnografijos muziejuje Europoje po atviru dangumi. Italai taip pat susipažins su mūsų šalies auksu vadinamu gintaru. Jie aplankys Gintaro galeriją, Gintaro akademiją, susipažins su gintaro panaudojimu sveikatinimui, gintaro terapija, taip pat turės galimybę pamatyti gintaro apdirbimo procesą, paragauti gintaro vandens, sūrio su gintaro rūgštimi.

Turizmo verslo atstovai aplankys Trakų pilį, kurią populiarus britų tinklapis „Female first“ ne veltui įtraukė į gražiausių Europos pilių sąrašą. Renginio „Naktis muziejuje“ metu svečiai iš Italijos turės unikalią galimybę dalyvauti ekskursijoje po naktinę pilį, stebėti viduramžių amatų pristatymus. Verslo misijos dalyviai taip pat apsilankys Europos geografiniame centre bei Europos parke.

Lietuva - Italija , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra