Italijos teisingumo ministrė apie Popiežius apsilankymą nepilnamečių kalėjime

Autorius: Data: 2013-03-28 , 22:34 Spausdinti

Popiežiaus Pranciškaus vizitas Romos priemiesčių Casal del Marmo rajono nepilnamečių pataisos namuose ir susitikimas su 46 tų namų gyventojais visiškai privatus. Ir nors tai Šventojo Tėvo aukojamos Paskutinės vakarienės Mišios, jos nebuvo įrašytos į viešųjų popiežiškųjų liturginių apeigų kalendorių.

Popiežiaus vizito išvakarėse interviu Vatikano radijui davė Italijos teisingumo ministrė Paola Severino. Jos vadovaujamos ministerijos žinioje yra Popiežiaus aplankytas nepilnamečių kalėjimas.

Ministrė, kurios kadencija baigiasi kaip tik šiomis dienomis, sakė, kad šis popiežiaus Pranciškaus apsilankymas nepilnamečių kalėjime jai asmeniškai yra tarsi labai prasminga užsklanda jos vadovavimo Teisingumo ministerijai laikotarpio, kurio pradžioje prieš metus irgi buvo popiežiaus vizitas kalėjime – Benedikto XVI vizitas Romos Rebibbia kalėjime.

Dabartinis popiežiaus Pranciškaus vizitas ypatingai jaudina, nes Šventasis Tėvas panoro susitikti, asmeniškai pabendrauti su šiais pažeidžiamais jaunuoliais, kurių gyvenime labai trūksta gero tėvo figūros. Šitie jaunuoliai, užbaigdami teismo skirtą laikotarpį pataisos namuose dažnai labai nenoriai iš jų išvyksta, nes čia su prižiūrėtojais ir ugdytojais dažnai užsimezga artimesni ryšiai negu su jų šeimų nariais. Dažniausiai, šeimos krizė, tėviškos ir motiniškos globos namuose stoka šiuos jaunuolius pastūmė į nusikaltimų kelią. Tad šia prasme, popiežiaus Pranciškaus apsilankymas nepaprastai svarbus, – sakė ministrė prieš Šventojo Tėvo apsilankymą Casal del Marmo nepilnamečių kalėjime.

Vatikano radijas

Vatikanas , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra