Išskirtinis festivalio „Tegyvuoja komedija“ skonis

Autorius: Data: 2014-10-11 , 14:27 Spausdinti

Alytaus miesto teatre lapkritį šurmuliuos jau trečiasis komedijų festivalis „Tegyvuoja komedija”. Šis žiūrovams ne tik bus dosnus Lietuvos teatrų kurtomis komedijomis, bet ir svečių iš Lenkijos bei Baltarusijos kūryba. Jau suplaktas festivalio šviežių vaisių kokteilis – koks jo skonis ir koks festivalis laukia dzūkų ir čia užsuksiančių svečių?

 

 „Aštrus, su subtiliu humoru ir, žinoma, karštas kaip meilė, nes kiekviena komedija dažniausiai būna apie meilę. Toks, kokį meistelėnai ir miesto svečiai atsimins dar ilgai – neprilygstantis savo subtilumu ir įtaigumu“, – trečiojo teatrų festivalio „Tegyvuoja komedija!“ skonį apibūdina Alytaus miesto teatro direktorė Laura Radzevičiūtė.

Festivalis prasidės lapkričio 7 ir baigsis 22 dieną apdovanojimų vakaru, kurio metu bus išdalytos nominacijos. Alytaus teatro scenoje šeimininkaus 12 konkursinių spektaklių ir du spektakliai svečių teisėmis – Balstogės (Lenkija) ir Jevgenijaus Korniago (Baltarusija) teatrų.

Dėl ge­riau­sios ko­me­di­jos var­do, žiū­ro­vų sim­pa­ti­jų ir ki­tų pri­zų var­žy­sis Ši­lu­tės ka­me­ri­nis, „Do­mi­no“, Na­cio­na­li­nis Kau­no dra­mos, Vals­ty­bi­nis jau­ni­mo, Šiau­lių dra­mos, Lie­tu­vos na­cio­na­li­nis dra­mos, te­at­ro pro­jek­tų, „At­vi­ro ra­to“, „Ce­za­rio gru­pės“, Pa­ne­vė­žio Juo­zo Mil­ti­nio dra­mos, Kau­no ma­žo­jo te­at­rų spek­tak­liai. Vi­si jie – ko­me­di­jos ar­ba jai ar­ti­mo žan­ro, tad ge­ra nuo­tai­ka žiū­ro­vams ga­ran­tuo­ta.

Valgyti vaisius ir žiūrėti komedijas Alytaus miesto teatre rudenį išties naudinga – abu šie „patiekalai“ turi vitamino C, kuris gaminasi juokiantis ir saugo nuo rudens ligų, todėl festivalio organizacinė grupė ragina pasirūpinti savimi iš anksto. Juolab, jog rinktis tikrai yra iš ko – į Alytų teatrai sugužės su didele doze gerų emocijų.

Alytaus teatralai gali džiaugtis, norinčiųjų dalyvauti festivalyje „Tegyvuoja komedija“ išties daug – gera žinia sklinda greitai, o festivalio Alytuje jau laukia ne tik žiūrovai, bet ir teatrai.

Festivalio globėja Nijolė Makštutienė taip pat vilaisi, jog niūrias dienas Pietų Lietuvos gyventojams praskaidrins trečiasis, jau tarptautinis komedijų festivalis „Tegyvuoja komedija“.

Bilietų kainos į spektaklius svyruos nuo 10 iki 30 li­tų, į „Domino“ teatro spektaklį – 40–60 li­tų, Alytaus miesto teatre šurmuliuosiantis festivalis kviečia ne tik mėgautis teatru, bet ir drauge „išgerti“ puikų juoko kokteilį jau lapkričio mėnesį!

Renginiai ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra