Išskirtinio leidinio sutiktuvės Neringoje

Autorius: Data: 2017-08-02, 12:24 Spausdinti

Išskirtinio leidinio sutiktuvės Neringoje

Aldona Kazlauskaitė Balsevičienė

www.voruta.lt

Šiuo metu Neringoje pristatomas naujas išskirtinis leidinys – ilgametės mokytojos, seniūnės, gyvenvietės metraštininkės, rašytojos Aldonos Kazlauskaitės Balsevičienės knyga- albumas „Raganų kalno pasakos“.

Liepos 27 dieną šią „Eglės“ leidyklos išleistą knygą, kurios leidyba rūpinosi ir rėmė Liudviko Rėzos kultūros centras ir Neringos savivaldybė, sutikome Juodkrantėje, kur nedidelė kultūros centro parodų salė toli gražu  nepajėgė sutalpinti visų atėjusių į pristatymą. Sutiktuvių metu apie knygos prasmę, leidimo peripetijas Raganų kalno istoriją kalbėjo Aldona Balsevičienė, „Eglės“ leidyklos direktorius ir daugelio knygos fotografijų autorius Antanas Stanevičius, redaktorė Inga Matač, Liudviko Rėzos kultūros centro darbuotojai ir atvykę svečiai. Nuotaiką kūrė kapela „Kuršininkai“ (vadovė D. Tregub). Renginiui pasibaigus dar gerą valandą nesiskirstė žmonės, bendravo, dalinosi įspūdžiais, bei ilgoje eilėje laukė autorės autografo.

Leidinys patiks visiems. Gausi faktinė medžiaga, archyvinės fotografijos, liaudies meistrų, Raganų kalno kūrėjų, bei juodkrantiškių pasisakymai šių dienų skulptūrų fotografijos, pasakų ir legendų tekstai, poezija- tokio įvairiapusio  leidinio apie apie šį išskirtinį Neringos objektą laukėme ilgai, ir jis tikrai džiugina, nes pasiektas maksimalus rezultatas.

Tikimasi paruošti ir ateityje išleisti leidinio versijas keliomis užsienio kalbomis, nes Raganų kalnas ypač domina ir žavi ne tik mūsų šalies gyventojus, bet ir užsienio svečius, nėra keliautojo, kuris neužeitų į šią magišką vietą.

Liudviko Rėzos kultūros centras, autorė ir leidėjai šią knygą pristatys bendruomenei ir Neringos svečiams rugpjūčio 5 dieną 18 val. Preilos-Pervalkos bendruomenė namuose, į kuriuos „Raganų kalno pasakas“ atlydės Darbėnų kapela „Ontrep“.

Rugpjūčio 9 dieną 19 val. knygą pristatysime Nidoje, Viktoro Miliūno bibliotekoje.

Aldonos Kazlauskaitės Balsevičienės knygą-albumą „Raganų kalno pasakos“ galima įsigyti Liudviko Rėzos kultūros centre ir Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“.

Periodika ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra