Išrinkti geriausi 2003 m. Archeologijos paveldo išsaugojimo konkurso darbai

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Kultūros vertybių apsaugos departamento prie LR kultūros ministerijos (KVAD) sudaryta komisija išrinko geriausius 2003 metų Archeologijos paveldo išsaugojimo darbus.
Konkursui paraiškas pateikė septyniolika Lietuvos institucijų. Visos pateiktos paraiškos suskirstytos į keturias grupes pagal darbų sritis: archeologijos darbų atradimai, archeologijos vertybių priežiūra, archeologijos vertybių naudojimas ir archeologijos vertybių tvarkymas.
Komisija, susipažinusi su konkursui pateiktais darbais, nutarė didžiuosius prizus skirti Nemenčinės miškų urėdijos girininkijos girininkui Stepanui Semaškai už naujų archeologinių objektų atradimus, Alytaus rajono savivaldybės paminklotvarkininkei Palmyrai Biržinienei už Rumbonių, Žilvios-Pupasodžio, Gerulių piliakalnių su gyvenvietėmis ir Kaukų, Punios, Pivašiūnų piliakalnių priežiūrą, Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Algiui Kazlauskui už konservacinės paskirties žemės įteisinimą archeologinių vietų teritorijoms ir Šakių rajono savivaldybės Kriūkų seniūnijos seniūnui Viktorui Jakščiui už Žemosios Panemunės piliakalnio sutvarkymą.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra