Išrinktas kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ logotipas

Autorius: Data: 2014-12-31 , 10:00 Spausdinti

„Menų dūzgės“ – Ugdymo plėtotės centro, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos organizuojamas projektas, kuris yra skirtas skatinti kultūros edukaciją, bendradarbiavimą tarp mokytojų ir kultūros darbuotojų.

,,Menų dūzgių“ logotipo sukūrimo konkursą laimėjo Vaidminės Misiulytės-Krasauskienės darbas. Antrą vietą užėmė UAB „Protingi sprendimai“, o trečią – UAB „Reklamos sprendimai“ sukurti logotipai. Projektus vertino Lietuvos grafinio dizaino asociacijos deleguoti ekspertai.

Už labiausiai patikusį logotipą buvo galima balsuoti ir Kultūros ministerijos interneto svetainėje. Balsuojant internetu daugiausiai balsų surinko MB „Verslo ekspertų centras“ logotipas. Valstybinis jaunimo teatras daugiausiai balsų surinkusiam logotipui įsteigė prizą – 2 bilietus į Valstybinio jaunimo teatro (http://www.jaunimoteatras.lt/) spektaklį.

„Menų dūzgės“ 2015 metais vyks antrą kartą. Kultūros įstaigos visoje Lietuvoje pristatys mokytojams savo parengtas edukacines programas. Renginių savaitės metu bus galima susipažinti su plačia jų skale – nuo profesionalaus meno, etninių žaidimų iki kvalifikacijos tobulinimo seminarų, kuriuos mokytojams pristatys universitetai, akademijos ar kultūros įstaigos. Mokytojai galės susipažinti su įvairiomis meno ir kultūros edukacijos formomis,  tradicijomis bei naujovėmis, jas išbandyti.

 2014 m. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Kupiškyje, Kelmėje, Lazdijuose, Vilkaviškyje, Zarasuose daugiau kaip 50 įstaigų, institucijų įvyko daugiau kaip 150 renginių. Juose apsilankė apie 500 meninio ugdymo ir kitų dalykų mokytojų.

Rengiant šios edukacijos savaitės programą bendradarbiavo įvairios kultūros, meno, mokslo ir ugdymo institucijos – bibliotekos, galerijos, koncertinės įstaigos, muziejai, viešosios įstaigos, draugijos, asociacijos, aukštojo mokslo institucijos, Švietimo ir mokslo ministerija, Kultūros ministerija ir Ugdymo plėtotės centras.

II ir III vietas užėmusius darbus, publikos prizą laimėjusį logotipą galima pamatyti:https://www.facebook.com/kulturosministerija?ref=tn_tnmn#!/media/set/?set=a.10152523199001931.1073742126.200936741930&type=1

KultūraKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra
www.cutestockfootage.com