Įspūdingas renginys Kauno šv. Jurgio (bernardinų) bažnyčioje

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

J. Gruodžio memorialinis muziejus 2010 m. lapkričio 27 d (šeštadienį), 11 val. kviečia į labdaringą renginį, skirtą Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios restauravimo darbams paremti.
Renginys prisidės prie Europos sąjungos ir Lietuvos vyriausybės remiamo projekto „Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio kankinio bažnyčios pastatų komplekso restauravimas ir pritaikymas viešojo turizmo poreikiams“.
Visos surinktos renginyje lėšos bus skirtos šiam kilniam tikslui įgyvendinti.
Renginyje, kuris vyks Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje (Papilio g. 9), skambės XVIII tarptautinės sakralinės muzikos festivalio ir VI tarptautinio chorų konkurso „Cantate Domino 2010” dalyvių – vaikų ir jaunimo chorai „Istok“ iš Sankt Peterburgo atliekami sakralinės muzikos kūriniai, gros Kauno styginių kvartetas, dainuos Muzikos ir teatro akademijos docentės Sabinos Martinaitytės ir lektorės Audronės Eitmanavičiūtės studentai, tarptautinių konkursų laureatai Andrius Apšega, Ieva Goleckytė, Simona Radišauskaitė, Viktorija Veršinina, pianinu gros Kotryna Kaklauskaitė.
Apie bažnyčios ir vienuolyno restauracijos darbus papasakos architektė-restauratorė Asta Prikockienė, Kauno gidų bendrijos narė gidė Nijolė Janavičiūtė nušvies pagrindinius bažnyčios ir vienuolyno istorijos momentus.
Aplankysime Kauno bernardinų vienuolyną, bendrausime su Šv. Pranciškaus Mažųjų brolių ordino vienuoliais.
 
www.bernardinai.lt

Nuotraukoje:
Šv. Jurgio konventas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra