ISO standartai

Autorius: Data: 2019-09-12 , 09:27 Spausdinti

PR

ISO standartai – tai kokybės sistema, kurią reguliuoja tarptautinė standartų organizacija ir kuri yra būtina kiekvienai efektyvumo siekiančiai įmonei. Norint išlikti patraukliam rinkoje ir sėkmingai varžytis su konkurentais, svarbu užtikrinti aukštos kokybės standartų laikymąsi ir pasiūlyti pačius geriausius produktus ar paslaugas.

Patyrę kokybės ekspertai pasirūpins, kad ISO standartų kūrimas bei įgyvendinimas Jūsų įmonėje vyktų sklandžiai ir per trumpiausią įmanomą laiko tarpą pasiektumėte pačius geriausius rezultatus.

Specialistų teikiamos paslaugos

Siekiant užtikrinti ISO standartų laikymąsi, teikiamos šios paslaugos: 

  • profesionalus konsultavimas ir pagalba ruošiant reikiamus dokumentus ISO 9001 (kokybės vadybos sistemos) diegimui įmonėje. Įmonė profesionaliai paruošiama kokybės patikrai, jos įvertinimui bei sertifikavimui;
  • konsultacijos ir dokumentų pildymas ISO 14001 (aplinkos apsaugos vadybos sistemų) diegimui įmonėje. Įdiegusi šią sistemą įmonė užtikrina, kad siekia vykdyti įsipareigojimus aplinkai, efektyviau tvarko energijos sąnaudas ir pagerina savo įvaizdį;
  • konsultacijos bei dokumentų parengimas ISO 45001 (darbuotojų saugos vadybos sistemos) standartų įgyvendinimui, darbo saugos priemonių patikra ir rizikos sumažinimo užtikrinimas. Įgyvendinus šiuos standartus, įmonė tampa kur kas patikimesnė bei patrauklesnė norintiems įsidarbinti, savo darbuotojams, taip pat partneriams, klientams.

Specialistai padeda kokybiškai ir efektyviai pasiruošti visų standartų patikrai. Atlikus patikrą, įvertinama įmonės veikla ir, esant teigiamam rezultatui, išduodami atitinkami sertifikatai. Paslaugų suteikimo terminas nustatomas bendru abiejų šalių susitarimu.

Pasirūpinkite nepriekaištinga savo įmonės veikla. ISO standartai – tai kelias į įmonės sėkmę bei klestėjimą.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra