Išleistas Visuotinės lietuvių enciklopedijos XVI tomas

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras (buvęs institutas) išleido Visuotinės lietuvių enciklopedijos šešioliktą tomą „Nah-Om“. 800 puslapių tome skelbiami straipsniai nuo „Naha“ iki „Omuta“.
 
XVI tome pateikiami platūs iliustruoti straipsniai apie pasaulio vietoves – Namibija, Naujoji Zelandija, Naujoji Meksika, Nepalas, Nigerija, Nigeris, Nyderlandai, Nikaragva, Norvegija, Niujorkas, Niurnbergas, Neapolis, Novosibirskas, Nazaretas, Naugardukas, Nesvyžius, Nemunas, Neringa ir kt.
 
Pateikiami straipsniai apie Lietuvos ir pasaulio asmenybes: Napoleonas, Nansenas, Nobelis, Nyčė, Niutonas, Nyka-Niliūnas, Normantas, Narbutienė, Nastopka, Nasvytis, Naujalis, Navakas, Nekrošius ir kt.
 
Skelbiami platūs straipsniai apie narkomaniją ir narkotikus, NATO, natūralizmą, neogotiką, neoklasicizmą, neorenesansą, neorealizmą, neurologiją, nepriklausomybę, naujienų agentūrą ir kt.
 
Tomo pabaigoje yra pateikiami I–XV tomų papildymai.
 
2001 m. pradėta leisti Visuotinė lietuvių enciklopedija, leidėjų teigimu, nebetilps į planuotus 20 tomų ir plėsis iki 22-iejų. Kasmet išleidžiama po du enciklopedijos tomus.
 
Universalioje enciklopedijoje pateikiama naujausių duomenų iš visų mokslo ir gyvenimo sričių, istorijos, aprašomos valstybės, žymiausios istorinės asmenybės ir amžininkai.
 
Penktadalis enciklopedijos skiriama Lietuvai ir lituanistikai.
 
www.lrt.lt

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra