Iš mokyklų surenkamos elektronikos atliekos

Autorius: Data: 2011-05-04 , 11:28 Spausdinti

VšĮ „Drąsinkime ateitį“ ir asociacija „EEPA“ rengia akciją, kuria siekiama suteikti sąlygas Lietuvos jaunimui, jų tėveliams bei visiems miestų bendruomenės nariams tinkamai pasirūpinti nebereikalingais ar nenaudojamais elektros, elektronikos prietaisais bei panaudotais galvaniniais elementais. Akcijos metu bus surenkami mokyklose esantys nereikalingi prietaisai, vaikų ir jų tėvelių atneštos elektros ir elektronikos atliekos.

2011 m. gegužės 10 d. Trakų mieste ir rajone važinės specialūs asociacijos „EEPA“ automobiliai, kurie surinks nereikalingus elektronikos prietaisus bei pasirūpins jų saugiu išgabenimu ir perdirbimu. Šie prietaisai bus surenkami iš Trakų miesto ir rajono mokyklų, kurios iš anksto informavo VšĮ „Drąsinkime ateitį“, norėdamos prisidėti prie akcijos. Atliekų išgabenimo automobiliai užsuks į  Trakų r. Bijūnų, Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindines mokyklas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją ir Trakų r. Paluknio „Medeinos“ vidurinę mokyklą.

Asmenis, namuose turinčius atliekų, sveriančių daugiau nei 15 kilogramų, kviečiame užpildyti specialią anketą asociacijos „EEPA“ interneto puslapyje (www.epa.lt). Su užsiregistravusiais anketoje žmonėmis „EEPA“ per du mėnesius susisieks asmeniškai ir susitars dėl turimos technikos išgabenimo.

Aktyviausiai į šią iniciatyvą įsijungusios mokyklos bus apdovanotos akcijos diplomais.„,Žaliausios“ mokyklos nominaciją pelniusi mokykla bus apdovanota rėmėjų įsteigtu prizu „Paskutinio skambučio 2011“ šventėje gegužės 13 d. Vilniuje.

Dėkojame mokykloms, sutikusioms prisijungti ir iš anksto pareiškusioms norą dalyvauti šioje ekologinėje elektronikos atliekų išvežimo ir perdirbimo akcijoje.

VšĮ „Drąsinkime ateitį“ ir asociacija „EEPA“

Trakų rajonas , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra