Iš Maskvos – su keturiais aukso medaliais

Autorius: Data: 2011-02-15, 10:24 Spausdinti

Maskvoje vykusioje tarptautinėje parodoje „Prodexpo 2011“ net keturi mėsos perdirbimo įmonės „Biovela“ gaminiai apdovanoti aukso medaliais.

Konkurse „Geriausias produktas 2011“ aukščiausio parodos įvertinimo sulaukė dvi dešros – vytinta jautienos kapoto kumpio ir „Bernų“ dešra bei du išskirtiniai įmonės gaminiai – šalto rūkymo „Juodasis“ kiaulienos kumpis ir rankų darbo vytintas kumpis „Baltijos dovanos“. Bendrovė „Biovela“ apdovanota ir dviem konkurso „Rusijos prekybos tinklų pasirinkimas 2011“ diplomais.

„Prodexpo“ – didžiausia tarptautinė maisto produktų, gėrimų ir žaliavų paroda Rytų Europoje. Šiemet ji sulaukė daugiau nei 2 tūkstančių dalyvių iš 55 šalių. „Biovela Group“ parodoje dalyvavo antrą kartą ir šiemet pristatė visą gaminamų produktų asortimentą.

„Pradėję tiekti į Rusiją šviežią mėsą, pamatėme, kad yra didžiulis susidomėjimais ir virtais, rūkytais, vytintais mėsos gaminiais“, – pasakojo „Biovela group“ generalinis direktorius Virginijus Kantauskas. „Šiuo metu „Biovela“ eksportuoja 50-mt procentų savo produkcijos. Siekiame šį skaičių padidinti iki 65-kių procentų. Tad įeiti į naujas rinkas, rasti verslo partnerių, užmegzti naudingų kontaktų – prioritetinė mūsų darbo kryptis. Rusija yra pagrindinė žemės ūkio ir maisto produktų trečiųjų šalių eksporto rinka. Ir nors lietuviški mėsos gaminiai žinomi ir puikiai vertinami dar nuo tarybinių laikų, įsitvirtinti milžiniškoje Rusijos rinkoje nėra paprasta. Tad sulaukti net šešių aukščiausių parodos apdovanojimų – didžiulis kokybės įvertinimas.“

Mėsos perdirbimo įmonė „Biovela“ siekia kas mėnesį į Rusiją eksportuoti apie 500 tonų mėsos gaminių. Parodos metu įmonės vadovams prie derybų stalo teko sėsti ne tik su Rusijos atstovais – lietuviški mėsos gaminiai domina ir Baltarusijos, Kazachstano, Azerbaidžano, kitų rytų valstybių prekybininkus.

Kontaktinis asmuo: Komunikacijos vadovė Vilma Čereškienė

Tel.: +370 5 2461283, mob.: +370 685 77006, el. paštas: vilma.cereskiene@biovela.lt

Nuotraukose:

1. „Biovela Group“ generalinis direktorius V. Kantauskas (dešinėje) atsiima apdovanojimą

2. Parodos „Prodexpo 2011“ aukso medaliai

ES ūkis , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra