Inžinerijos tinklai ir jų nauda

Autorius: Data: 2017-03-29 , 12:08 Spausdinti

Inžinerijos tinklai ir jų nauda

 

Kokybiškai įrengti inžineriniai tinklai – ilgaamžio namo pagrindas

Pasistatyti namą – kone kiekvienos šeimos svajonė, kuriai įgyvendinti reikia daug investicijų, darbo ir kruopštaus atsidavimo. Vos vienas klaidingas sprendimas gali lemti neapskaičiuojamas išlaidas, rūpesčius ir sugadintą nuotaiką. Todėl projektuojant namą svarbu tinkamai pasirinkti bendradarbiavimo partnerius, kurie padės svajonei tapti realybe.

Renkantis rangovus, būtina atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius dalykus: sukauptą patirtį,  reikalingą kvalifikaciją ir nuolat atnaujinamas žinias, neatsiliekančias nuo šiuolaikinių tendencijų. Kita svarbi detalė – iš anksto aptarti ir suderinti projekto kainą. Ne vienam naujakuriui yra tekę susidurti su situacija, kai namo statybos ir inžinerinių tinklų įrengimo sąnaudos išauga kelis kartus. Siekiant išvengti tokių padidėjusių išlaidų – būtina viską aptarti prieš pradedant bendradarbiavimą.

„Projektų srautas“ paslaugos

Įmonės PROJEKTŲ SRAUTAS specialistai pataria, kad planuojant individualaus namo, daugiabučio ar viešos paskirties objektų projektus, juose aiškiai atsispindėtų pagal kokią sistemą bus įrengti inžinerijos tinklai, koks bus jų tikslus išdėstymas. Taip pat svarbu, kad kartu su projektu būtų pateikiami reikalingų sąnaudų apskaičiavimai. Patariama iš anksto planuoti bei su rangovais aptarti, kiek ir kokių medžiagų bus sunaudojama, jog vėliau išvengtumėte nemalonių netikėtumų, tokių kaip medžiagų ar darbų pabrangimas, papildomų neplanuotų darbų poreikis.

Inžineriniai tinklai gali būti įrengiami tiek namo viduje, tiek išorėje. Pastatų viduje jie susideda iš šildymo, elektros instaliacijos, oro vėdinimo, vandentiekio, nuotekų šalinimo sistemų, kurios palengvina žmonių kasdienę buitį, taupo laiką. Lauke dar prisideda kelių, gatvių įrengimas, lietaus nuvedimo sistemos, visų viduje įrengtų vandentiekio, nuotekų šalinimo vamzdžiai ar talpos, šildymo įrenginiai, elektros linijos. Inžinerinius tinklus galima įrengti keliais skirtingais metodais, priklausomai nuo to, kokio sudėtingumo yra namo projektas. „Projektų srautas“ specialistai, atidžiai įvertinę būsimo statinio projektą, galės patarti, kuris metodas bus tinkamiausias, todėl būsimiems savininkams nereiks papildomai domėtis ir vertinti pasiūlytų sistemų įrengimo metodo efektyvumo. Neįvertintas statinio sudėtingumas, netinkamai atlikti skaičiavimai eksploatacijos metu gali padaryti daug žalos.

Nuo statinio projekto sudėtingumo priklausys ir inžinerinių tinklų išdėstymas, techniniai parametrai, naudojamų medžiagų kiekis, darbų sudėtingumas. Visa tai turi įtakos apskaičiuojant darbų galutinę kainą, inžinerinių tinklų rengimo pabaigos datą. Jei projektas sudėtingas, įgyvendinti visus suplanuotus darbus gali prireikti daugiau laiko, tačiau jei  sąlygos yra palankios, o projektas – nelabai sudėtingas, „Projektų srautas“ specialistai, pasitelkę reikalingą techniką, darbus atliks labai greitai, tai leis neilgai trukus pradėti kitus reikalingus namo įrengimo darbus, pavyzdžiui: apdailos, buitinės technikos montavimo, tad bus galima greičiau įsikelti į nuosavą namą ar eksploatuoti kitokios paskirties statinius.

Nedvejokite

„Projektų srautas“ profesionalai pasirūpins ir įvairiapuse tinklų priežiūra. Įmonė parengs techninius projektus, sukomplektuos visus naujam projektui reikalingus dokumentus, pasirūpins projektų tvirtinimu, statybų leidimų gavimu, sutvarkys sąlygų sąvadus, vykdys ir prižiūrės visus atliekamus darbus, užtikrins darbų saugos taisyklių laikymąsi. Dėl to statinio savininkams nereikės patiems rūpintis inžineriniais darbais, jų priežiūra, samdyti tam reikalingų kitų žmonių. „Projektų srautas“ dirba su savo technika, todėl produktai gali būti įrengiami įvairaus tipo objektuose.

Naujienos Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra