Interjero dizaino patarimai Jūsų būstui

Autorius: Data: 2011-06-28, 16:43 Spausdinti

Ar yra namų matote ir pavydas, nes jie yra gražiai dekoruoti? Su šiek tiek pasistengę galite varžovų tas tobulas namų interjerą. Jūsų namuose gali atrodyti lygiai taip pat gerai, kaip šiuose namuose peržiūrėti žurnaluose. Tai gali būti padaryta su gerų patarimų. Laikyti svarstymas sužinoti daugiau apie jūsų namas žurnalas vertas.

Būtinai, dekoruojant vaiko kambarys jūs padaryti viską, kas jiems lengvai prieinamą. Tai leidžia vaikams išlaikyti savo erdvę, tvarkingas, saugojimo ir rūšiavimo savo žaislus sau. Bet svarbiausia, kad plotas tvarkingas ir suteikia patalpoje gražus feel it.

Ieškoti būdų, kaip padaryti savo kambarį didesnį, jei norite pabandyti interjero dizaino riboto ploto. Kiekvienas Baldų tipas veikia kažką kitą erdvę, jau nekalbant, ką gali padaryti apšvietimas. Jei tikrai norite padaryti nedidelis kambarys atrodo didesnis, jums reikia mokslinių tyrimų temą prieš jums nuspręsti dėl bet gabalėliais arba kambario spalvų.

Jei bandote nustatyti mažesnį kambarį, kad būtų protingas, kad naudoti tinkamai dydžio baldus. Naudojant didelį mažų patalpų baldai, tiesiog visą kambarį jaustis ankšta. Pasirinkite vienetų, kurie yra proporcingas siekiant išlaikyti dalykų, kad vietos turite.

Kartais, pertvarkyti virtuvės yra taip paprasta, kaip pakeisti kai kurias kabineto duris. Pakeiskite medienos durys su stiklo tie, jei norite, kad jūsų virtuvė ieškoti roomier ir ryškesnis. Kartu su sąsagomis, vieta, kai meno objektų, kur jie yra matomi per stiklinių kabineto durų.

Apsvarstykite, kokia nuotaika jūs norite savo kambarį. Ar jūsų patalpa maža, ir jūs norite sukurti erdvę? Ar norite rami vieta sėdėti ir atsipalaiduoti? Nesvarbu, ką jums reikia nustatyti savo kambarį prieš pasirinkdami audiniai, tekstūras ir spalvas.

Tai gera idėja naudoti veidrodžius tose patalpose, kur erdvė yra problema. Veidrodžiai lengvai padidinti erdvumo pojūtį, leidžia jums sukurti protingesni pažvelgti į kambarį. Investuoti į veidrodžių, kad jums galėtų palengvinti interjero dizaino projektą, kurį darai.

Nustatyti tikslą, ir finansinį planą prieš pradedant savo interjero dizaino projektą. Įdėkite savo prioritetus ir sukurti biudžetą. Nedaryti gali palikti jums sumušė ir dar ne viskas padaryta, kad jūs iš tikrųjų norėjo padaryti.

Jei norite kambarį jaustis labiau išsiplėtusi, naudoti šviesias spalvas. Tai yra geras būdas papuošti erdvę, kuri yra ankšta. Jūs galite padaryti ankšta kambarys atrodo erdvesnis naudojant tinkamas spalvas.

Stebėkite savo lovos miegamojo dydį. Bandydami stuff karalius arba karalienė dydžio lovą į mažesnį kambarį, lova perima kambarį ir leidžia jaustis maža, ankšta ir neproporcingai. Lova, kad yra per didelis, taip pat gali būti pakartotinai nelinksma, kai bandote manevruoti po kambarį kiekvieną dieną.

Dekoravimas Troba su iškylose naudojamiems stalams gali padėti sukurti tylus atmosfera. Galite naudoti medienos, kuri yra nebaigtas statyti miego sritis. Naudokite gumines plokštes ir miegmaišį baigti projektą.

Jūsų vonios ir virtuvės turi turėti pakankamą apšvietimą. Vonios ir virtuvės paprastai yra mažesni tarpai. Netinkamas apšvietimas gali padaryti jiems atrodo mažesnis. Diegimas apšvietimą kambaryje gali padaryti daugiau malonus ir padidinti vertę jūsų namuose. Vonios visų pirma yra daug patogiau, kai yra tinkamai apšviestos.

Visa savo kambario baldai nereikia susidurti televizorių. Jis visada malonu turėti pokalbį plotas arba papildomas vietoje sėdėti nuo televizoriaus triukšmo. Tai leis daug vietos patenkinti savo draugų intymioje pokalbiui.

Gaukite kūrybos sultys teka kadro nuotraukų. Jūsų kambarys gali atrodyti gerai, jei jūs įtraukiate į įrėminti nuotraukas į jūsų namus. Jūsų meno kūrinys neturi būti ant jūsų sienos vienoje linijoje. Pabandykite savo geriausia suformuoti kampus ir modelius. Pasinaudodama aplinkinių tarpą gali sukurti keletą įdomių efektų ir net pakeisti kambario nuotaiką.

Gerai suplanuota namo neturi būti jūsų nepasiekiamoje bet. Jei norite naudoti šiame straipsnyje išdėstytas idėjas ir patarimus, jūs turite galimybę pertvarkyti savo erdvę, į apsvaiginimo namus. Nesupraskite bauginami, kai kalbama apie interjero dizainą, o papuošti savo namus su šiame straipsnyje išvardytų patarimų.

Šaltinis: AshteadDoorHandles.co.uk

http://www.ardena.lt/

 

PasaulisSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra