Informuokime sąjūdininkus apie problemas ir atliekamus darbus

Autorius: Data: 2015-10-27 , 09:33 Spausdinti

Informuokime sąjūdininkus apie problemas ir atliekamus darbus

Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų jubiliejaus liko 14 metų

 

                   Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba

 

Sąjūdininkams

Sąjūdžio institucijoms

Žiniasklaidai

 

Informuokime sąjūdininkus apie problemas ir atliekamus darbus

Vilnius, 2015-10-21

 

1988-06-03  susikūrė Sąjūdis. Nuo tada kaimuose, miestuose ir miesteliuose buvo viešinama Sąjūdžio veikla žodžiu, raštu, telefonu, radijo ir televizijos priemonėmis.  Informacija apie Sąjūdžio veiklą, uždavinius ir planus momentaliai pasiekdavo daugybę žmonių.

1991 metų Rusijos agresijos metu – Sausio įvykių dienomis visa Lietuva operatyviai gaudavo informaciją apie įvykius prie  televizijos, parlamento ir kitų svarbių Lietuvos objektų.

Atkūrus ir apgynus Nepriklausomybę Sąjūdžio – kaip dominuojančios organizacijos veikla įgavo labai svarbų vaidmenį.

Atkuriant ir kuriantis partijoms dalis  Sąjūdžio uždavinių ir veiklos perėjo demokratinėms institucijoms.

Nuo Sąjūdžio susikūrimo ir Nepriklausomybės apgynimo sąjūdininkai veiklą tęsia. Kas dveji metai vyksta Lietuvos Sąjūdžio suvažiavimai. 2013-06-01 LR Seime vykęs  XIV Sąjūdžio suvažiavimas numatė  eilę labai svarbių darbų.

Žinome, kad  veikia sąjūdininkai, tačiau informacijos apie jų veiklą stokojama ir ne visada suprantama, kad šiuolaikinėje informacinių technologijų gausoje mažai skleidžiama informacijos apie  sąjūdininkų veiklą.

SIŪLOME, kad sąjūdininkai operatyviai skleistų informaciją apie  savo veiklą. MANOME, kad  Lietuvos Sąjūdžio internetinėje bazėje turėtų būti  renkama  sąjūdininkų veiklos informacija ir skleidžiama.

Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba kas mėnesį renkasi po 2 kartus ir savo tinklapyje www.sajudis.com  operatyviai informuoja apie atliktus darbus. Mes džiaugiamės, kad  ELTA ir kai kurios internetinės  organizacijos viešina tarybos dokumentus. Gauname palankių atsiliepimų. Ypatingai svarbų vaidmenį atlieka puslapio viršuje pateikta informacija ir paskelbtas KALENDORIUS, kuriame yra daug istorinės informacijos, kuria gali naudotis ir pedagogai, ir studentai, ir moksleiviai, ir kiekvienas besidomintis.

Kuo daugiau žinosime apie bendražygių veiklą, tuo lengviau bus koordinuoti darbus ir įveikti besikaupiančias problemas.

 

Tarybos pirmininkas                                                                            L. Kerosierius

 

Atsakingasis sekretorius                                                                      A. Budriūnas

 

Tarybos nariai:  G. Adomaitis, A. Akelaitis,  R. Arutiunianas, A. Augulis, A. Bagdanavičienė, K. Balčiūnas, N. Balčiūnienė, A. Baranauskienė, S. Boreika, A. Budriūnas,  I. Buinickaitė, J. Česnavičius, P. Dirsė, S. Eidukonis,  P. Gvazdauskas, V. Jakubonis, R. Jakučiūnienė, V. Jankūnas, A. Juknevičius,  A. Kaziukonis, L. Kerosierius, J. Kuoras, A. Markūnienė, H. Martinkėnas,  K. Milius,   J. Parnarauskas,  V. Ramanauskas, G. Rotomskienė,  P. Rutkauskas, P. Sakalauskas,  M. Sidaravičius, R. Simonaitis,  E. Švedienė, L. Veličkaitė, B. Zaviša, S. Žilinskas

Pasiteiravimui: Gedimino pr. 1, Vilnius, Sąjūdis. Telefonai: A. Budriūnas +370 673 95837, L. Kerosierius +370 5 231 8111,    P. Rutkauskas +370 699 37691,

el. p. vilnius@sajudis.com       www.sajudis.com

 

Lietuva ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra