Ieškome tinkamiausio seifo kartu: gidas

Autorius: Data: 2019-11-30 , 07:05 Spausdinti

Ieškome tinkamiausio seifo kartu: gidas

PR

Kadangi šiais laikais labai daug kalbama apie saugumą, natūralu, kad žmonės rūpinasi ne tik viso namo apsauga, tačiau ir tam tikrų daiktų, kurie namuose turi didesnę verte nei kiti. Perkami ne tik maži seifai, kuriuose laikomi dokumentai bei brangiojo metalo dirbiniai, tačiau taip pat ir dideli seifai, kuriuose laikomi ne materialiai, tačiau moteriai žmogui reikalingi daiktai. Galime nudžiuginti, kad Vairema.lt prekybos vietoje rasite labai platų seifų pasirinkimą, o mes nurodysime kelis svarbius kriterijus, kurie dažniausiai sukonkretina ir pagreitina paieškas.

Žinoma, ieškoti geriausia yra internetu, kadangi tai puikus būdas sutaupyti laiko bei tikslingai žiūrėti tik tuos variantus, kurie atitinka Jūsų poreikius. Tam naudokite filtravimo sistemas.

Ką planuojate laikyti seife?

Kaip jau minėjome – seifai perkami tikrai ne tik brangiojo metalo daiktams laikyti, pinigams, kadangi kai kurie perka seifus ir ginklui arba moraliai svarbiems daiktams, kurie yra reikalingi tik savininkams ir kuriuos norisi apsaugoti, pavyzdžiui, gaisro metu. Taigi, žinodami, kokius daiktus laikysite – tokiu atveju kur kas paprasčiau pasirinksite ir Jums labiausiai tinkamą seifą. Juolab, kadangi dažnai pardavėjai konsultuoja pasirinkimo klausimais – labai gerai, kai žmonės pasako, kam seifas jiems reikalingas. Tuomet ir pardavėjai dažniausiai greitai pasiūlo tinkamiausias alternatyvas.

Seifo dydžio pasirinkimo kriterijai

Suprantama, kad dažniausiai seife laikomas turinys lemia ir tai, kokio dydžio seifas Jums reikalingas. Žinoma, siūlome nepamiršti to, kad taip pažinodami kurioje vietoje seifas bus integruojamas – pavyks paprasčiau apsispręsti dėl dydžio. Tiesa tokia, kad daugelis dažniausiai nori didesnių, kadangi visada randa daiktus, kuriems norisi suteikti papildomą apsaugą. Tačiau praktika tokia, kad žmonės neturi kur laikyti didelių seifų, o jeigu jie bus matomoje vietoje, tokiu atveju paties seifo funkcionalumas bus mažesnis. Juolab, dydis lemia laikomų daiktų pasirinkimą. Ta prasme, kad planuojantys laikyti tik ginklą – neturėtų rinktis labai didelio seifo. Lygiai taip pat jeigu reikia kažkur laikyti vertybinius popierius – tokiu atveju puikiai tiks plokštesnis seifas, kuriam nesunkiai namuose rasite vietą po grindimis. Kitu atveju jis nereikalingai užims vietą ir paties daikto funkcionalumas bus neteisingai pasiirstytas.

Seifas nuo gaisro

Išties, šiuo metu labai dažnai seifai perkami ne todėl kad norima apsaugoti daiktus nuo žmonių, tačiau todėl, kad ieškomi seifai, kurie gali apsaugoti nuo gaisro. Tokiu atveju siūlome rinktis specialiai šia funkcija pasižyminčius seifus. Nors daugelis jų tikrai puikiai apsaugo nuo liepsnos pavojaus, tačiau pasižiūrėkite, kad atskirai būtų paminėtas šis funkcionalumas. Tuomet būsite kur kas ramesnis ir tikresnis, kad apsauga bus tokia, tokio lygio – kokia Jums yra reikalinga.

Seifo saugumo lygis

Ne visi žino, tačiau prekybomis vietoje parduodami seifai yra skirstomi pagal tam tikrus saugumo lygius. Tai nereiškia, kad aukščiausio lygios seifas yra visiškai neįveikiamas be rakto ir nereiškia, kad mažiausios saugumo lygis yra įveikimas paprastai. Reikia vertinti kur kas daugiau kriterijų nei tik šiuos renkantis seifą. Tačiau tiesa tokia, kad saugumo lygio nustatymas labai sukonkretina paieškas ir bent jau paraleliniai tikrai naudinga įvertini šį kriterijų, kuris dažniausiai padeda paprasčiau apsispręsti dėl pasirinkimo. Juolab, vertinant saugumo lygius nepamirškite, kad jie atitiks realybę tik tokiu atveju, jeigu pirksite patikimose prekybos vietose. Pirkdami nelegaliai, negaudami sąskaitos ir garantijų niekada negalite būti tikri, kad jis bus toks, koks nurodytas. Dažniausiai, deja, kokybė neatitinka to, kas buvo tikimasi ir niekas už tai neatsako, kadangi tai Jūsų paties klaida.

Seifo montavimo vieta

Aptariant kitus kriterijus ne vieną kartą paminėjome, kad seifo montavimo vieta labai dažnai nulemia ir pasirenkamą seifą. Tad ar tikrai pirmiausia reikia susirasti vietą, kur seifas bus montuojamas ir tik tada jį pirkti? Tikrai taip, kadangi padidės tikimybė, kad rasite tokį, kuris Jums labiausiai tinka. Internete pasiūla tikrai labai plati, kartais jie pasirenkami tik pagal išvaizdą. Tačiau praktika tokia, kad tokiu atveju gavus ne tokį, kokio tikimasi, kad deja, nėra jo kur dėti. Taigi, pirmiausia – vieta, o tik paskui seifo paieškos. Juolab, vieta labai konkrečiai apibrėš seifą, kuris Jums tinka, tad ir jo paieškos bus kur kas greitesnės nei konkretesnės.

Seifų rakinimo sistema

Toliau vertinami kriterijus norime akcentuoti, kad kuo daugiau dėmesio reikia skirti rakinimo sistemos variacijoms, kurios šiuo metu yra labai įvairios. Jas galima plačiau patarinėti kaip gebančias pasiekti didesnį arba mažesnį saugumą, taip pat, varijuoja funkcionalumas, tad pasirinkus konkrečią – skirkite daugiau dėmesio smulkmenų vertinimui.

  • Seifai, kurie rakinami rakto pagalba – yra pats paprasčiausias būdas užrakinti seifus. Juolab, tokio tipo užraktų sistemos yra vienos pigiausių, kadangi spynelės gana paprastos. Patogu, kad jas galima keisti, tad kai norisi papildomos apsaugos – ją gauti gana nesunku.
  • Kitas gana populiarus pasirinkimas yra elektroninė sistema ir ji labai puikiai pasitarnauja tokiu atveju, kai nenorite su savimi nešiotis rakto, tačiau siekiate, kad užraktas būtų tvirtas. Elektroninė sistema, deja, nulaužiama, tačiau riekia mokėti kaip. Tikrai ne kiekvienam. Galiausiai, šio tipo sistema suteikia galimybę pagal poreikius koreguoti užraktą, tad jeigu tai Jums suteiks daugiau papildomo saugimo – pirmyn.
  • Mechaninė spyna šiuo metu yra kiek greitesnis pasirinkimas, tačiau prekybos vietose vis dar galima rasti seifų, kurie būtent veikia mechaniniu tipu. Vėlgi, gana patogu, kadangi nereikia su savimi turėti rakto, tačiau reikia nepamiršti, kad reguliarus kodo keitimas – naudingas. Taip pat įvertinkite tai, kad tokio tipo spynos kartais „apgauna“ net ir savininkus, kurie tik iš kelinto karto tinkamai atrakina spyneles, kad galėtų pasiimti savo daiktus.
  • Sistema su pirštu antspaudus yra inovatyvus pasirinkimas, kuris vis plačiau taikomas seifuose. Tokio tipo seifai yra brangesni, tačiau ir saugesni. Tad jeigu Jums reikalingas ypač didelis saugumas – labai jos rekomenduojamos. Galima rasti spynas, kurios veikia net ir akių rainelės skenavimo pagalba. Inovatyvu ir tikrai saugu. Deja, ne kiekvieno piniginei.

Dizaino niuansai

Turbūt detalizuoti dizaino niuansų neverta, kadangi dažniausiais seifai yra paslepiami toli ir giliai, tad niekas net nežino, kad juos turite. Visgi, šiuolaikiniai seifai kiek pakito ir šiuo metu galima įsigyti išties kabai estetiškus, kurie ne tik puikiai atrodo, tačiau dažnai tampa pačia svarbiausia kambario puošmena. Visas privalumas yra tai, kad apsižiūrėjus į juos paprasčiausiai nematyti, kad tai yra seifai, tad jie puošia kambarį, atlieka svarbią apsaugos funkciją, tačiau svečiai nežino, kokia yra konkretaus baldo paskirtis. Taigi, susipažinkite plačiau su seifų galimybės ir pasirinkite Jums labiausiai tinkamą, kuris ne tik saugus, tačiau ir gražus.

Šie kriterijai yra patys pagrindiniai ir juos įvertinęs kur kas paprasčiau rasite tokius seifus, kurie Jums tinka bei patinka. Svarbiausia, kad perkant internetu palyginti skirtingas alternatyvas bus paprasčiau, tad taupykite savo laiką  ir įsigykite namų apsaugos priemonę komfortabilesniam gyvenimui.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra