Į Vilniuje vyksiantį Vilties festivalį žmonės suvažiuos iš visos Lietuvos

Autorius: Data: 2011-10-10 , 09:40 Spausdinti

2011 m. spalio 29-30 d. Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyks Vilties festivalis, kurį rengia Billy Grahamo evangelistinė asociacija (JAV) kartu su 247-mis skirtingų Lietuvos denominacijų bendruomenėmis.

Šio festivalio tikslas – pasidalyti istorinėmis krikščioniškomis vertybėmis grįsta vilties žinia su įvairaus amžiaus, tautybės, tikėjimo, socialinės padėties ir politinių pažiūrų Lietuvos žmonėmis, rengiant geros valios akcijas ir viešus koncertus, rašoma rengėjų pranešime spaudai.

Į festivalio renginius žmonės galės atvykti beveik iš bet kurios Lietuvos vietovės organizatorių išnuomotais autobusais. Vilties festivalio rengėjai, bendradarbiaudami su įvairių šalies miestų krikščioniškomis bendruomenėmis, sudarė galimybę iš anksto užsisakyti vietas į festivalio renginius „Siemens“ arenoje. Šiuo metu jau yra rezervuota per 6 250 vietų į vakarinius renginius, kurie prasidės 18 val., ir daugiau nei 2 100 vietų į vaikams skirtą festivalio renginį „Dėlionė“, kuris vyks spalio 29 d. 11 val.

Festivalio organizatoriai pagal gautas paraiškas yra užsakę daugiau kaip 130 autobusų, kuriais žmonės atvažiuos į festivalį iš įvairiausių Lietuvos miestų ir kaimų: nuo Kauno, Klaipėdos, Šiaulių iki Prienų, Visagino, Tauragės, Jurbarko, Joniškio ir kt. Susidomėjimą Vilties festivaliu liudija ir tai, kad į jį atvyks pilni autobusai iš Latvijos bei Estijos.

Organizacijos ar bendruomenės, norinčios iš kitų Lietuvos miestų atvykti į Vilties festivalio renginius, gali užsisakyti autobusus ir rezervuoti vietas „Siemens“ arenoje iš anksto susisiekdamos su festivalio grupių delegacijos skyriumi el. paštu: rezervacija@viltiesfestivalis.lt arba tel.: +370 683 04784.

Festivalio muzikinėje programoje dalyvaus žinomi užsienio ir Lietuvos džiazo, operos bei kitų muzikinių žanrų atlikėjai: pop – rock grupė „Newsboys“ (JAV), pasaulinio garso gitaros virtuozas Dennisas Agajanianas, džiazo pianistas iš Jamaikos Huntley Brownas, jungtinis 400 balsų choras, solistas Vaidas Vyšniauskas, Arvydas Joffė ir grupė, trimitinkas Vytautas Grubliauskas, berniukų choras „Ąžuoliukas“ ir kt.

Krikščioniška tikėjimo ir vilties žinia pasidalins Franklinas Grahamas, Billy Grahamo Evangelistinės asociacijos prezidentas ir tarptautinės humanitarinės organizacijos „Samariečio krepšys“ (Samaritan’s Purse) vadovas.

www.bernardinai.lt

Religija , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra