I. Simonaitytės bibliotekos jubiliejui – proginis vokas

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Klaipėdos centriniame pašte 2010 m. spalio 1 d. proginiu antspaudu antspauduojamas Lietuvos pašto išleistas proginis vokas, skirtas Ievos Simonaitytės bibliotekos jubiliejui.
 
Data ypatinga – spalio 1-ąją Klaipėdos apskrities viešajai I. Simonaitytės bibliotekai sukanka 60 metų. Jubiliejų biblioteka švenčia ne tik naujuose rūmuose, bet ir tapusi miestiečių kultūrinės traukos centru, kurį kasdien aplanko daugiau nei tūkstantis žmonių. Bibliotekos paslaugomis naudojasi 39 tūkst. registruotų vartotojų, per metus joje įvyksta daugiau kaip 300 įvairių kultūrinių renginių, sulaukiančių atgarsio ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
 
„Šešis dešimtmečius esame su jumis ir dirbame jums. O jubiliejinį mėnesį klaipėdiečiams pasiūlysime ne tik įvairių renginių, reginių, bet ir malonių siurprizų“, – žadėjo I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Laima Pačebutienė.
 
www.klaipeda.diena.lt
 
Nuotraukoje: Įamžino: I. Simonaitytės bibliotekos 60-mečiui Lietuvos pašto išleistą proginį voką apipavidalino dailininkė Evelina Paukštytė

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra