Į pietus…

Autorius: Data: 2019-08-22 , 09:12 Spausdinti

Į pietus…

 

PR

Jau kurį laiką žmonės yra linkę ryžtis kelionėms į naujus kraštus ir viena iš krypčių,kurias renkasi – Afrika. Šis žemynas tebelieka egzotika, tačiau po truputį vis daugiau ir daugiau žmonių atostogas Turkijoje maino į kelionę į vieną iš krašto šalių.

Egiptas

Gan populiarus pasirinkimas, ypač žiemos sezonu, kuomet norima pabegti nuo šalčių į karštąjį kraštą. Šiame regione yra panaši viešbučių sistema kaip ir Turkijoje, todėl besiruošiantiems atostogauti tai kelia mažiau streso ar baimės. Viena iš priežasčių, kodėl Egiptas sulaukia tiek daug turistų, tai nuostabaus grožio ir skaidrumo Raudonoji jūra, yra laikoma viena geriausių vietų nardymui. Taip pat didingos piramidės, kurias galima pamatyti ne tik knygose, bet ir gyvai.

Marokas

Populiarėjanti vieta, kuri spalvingomis mozaikomis, raštais, unikaliais pastatais prikausto dėmesį. Spalvos yra neatsiejama Maroko dalis – apsilankius turgavietėse, ji mirga nuo prieskonių, vaisių, daržovių, skarų, kilimų margumo. Nors dažniausiai lankoma yra sostinė Marakešas, vigi apsilankymo verti yra ir paplūdimiai, kuriuos skalauja Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra. Pramogos, kvapai ir spalvos yra neatsiejamos Maroko dalys, kurios taip ir traukia turistus.

Alžyras

Buvusi prancūzų kolonizuota šalis, iš kurios yra kilęs garsus rašytojas Alberas Kamiu, vis labiau traukia keliautojus. Krantus skalauja Viduržemio jūra, tad tai puiki vieta atostogoms, ypač, kai netrūksta pramogų didžiuosiuose miestuose, tokiuose kaip Oranas ar Bedžaja.. Labiausiai keliautojus domina galimybe pamatyti Saharos dykumas, oazės. Sostinė Alžyras, ekskursijos po jį, palieka įspūdį bei galimybę linksmai praleisti savo atostogas. Nesunku tokią kelionę susiplanuoti ir pačiam, kai skrydžiai į Alžyrą, viešbučių rezervacija, susisiekimas yra patogus ir taupus.

Madagaskaras

Viena tolimiausių kelionės krypčių, kuri žavi ne tik suaugusius, bet ir mažuosius. Sala, garsėjanti pasakiškais peizažais, egzotiška flora ir fauna, traukia žmonės iš visų pasaulio kampelių. Pagrindinės vietos, kurias verta pamatyti, susijusios su nacionaliniais parkais, sodais, tačiau didžiųjų miestų vietiniai gyventojai supažindina su tradicine virtuve, kultūra, istorija, o norintiems atsipalaiduoti – ši sala kupina gražiausių paplūdimių.

Kenija

Kenija traukia savo laukinės gamtos vaizdiniais. Čia galima pamatyti laukinį gyvenimą iš arti, todėl safaris ir yra laikomas pagrindiniu traukos centru. Tačiau nevertėtų apsigauti, jog be gamtos kenija neturi kuo sudominti, čia vyrauja įdomi kultūra, tradicinė virtuvė, papročiai, kurie palieka ispudzius ilgam

Pietų Afrikos Respublika

Piečiausia Afrikos kryptis, kurią jau spėjo pamilti keliautojai. Šalis, turtinga kultūra, istorija, siūlo ne tik pamatyti gamtos lobynus. Keiptaunas, Pietų Afrikos Respublikos sostinė, daugeliui primena Europos didmiestį dėl kultūros įvairiapusiškumo, tad keliautojai atvykę čia nesijaučia svetimi. Visgi, šis kraštas tikrai turi daug ką pamatyti – nacionaliniai parkai, kalnai, kriokliai, paplūdimiai, kurie tikrai paliks įspūdžius kiekvienam.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra