„Humoro klubas“ grįžta į Jungtinę Karalystę su programa „40 metų scenoje“

Autorius: Data: 2014-04-24 , 18:03 Spausdinti

Rudenį, žiemą ir pavasarį trypę gimtosios Lietuvos scenas su programa  „40 metų scenoje”,  „Humoro klubo” vaikinai keliasi į didžiausią Europos salą, kur surengs keturis išskirtinius ir unikalius pasirodymus vietinėms lietuvių bendruomenėms. Į Jungtinę Karalystę  „Humoro klubas” siunčia savo avangardą – lietuvius čia juokins Paulius Ambrazevičius, Mantas Katleris, Mantas Stonkus ir Justinas Jankevičius.
„Džiaugiamės grįždami į Jungtinę Karalystę, per keletą paskutiniųjų metų labai gerai susibendravom su vietiniais lietuviais, jie ateina į mūsų pasirodymus, juokiasi, po pasirodymo smagiai bendraujam ir važiuodami net nebeklausiam, kiek blokų cigarečių atvežti – vieni kitus suprantame iš pusės žodžio,” – pasakojo  „Humoro klubo” vadybininkas ir komikas Paulius Ambrazevičius.
Šiemet  „Humoro klubas” atvyksta iš viso į keturis Jungtinės Karalystės miestus. Turą vaikinai pradės gegužės 1 dieną Mančesteryje, gegužės 2 dieną pasirodys Birmingeme, gegužės 3 dieną pirmąkart istorijoje atvyks į Peterborą, o gegužės 4 dieną turą baigs grandioziniu pasirodymu Londone. Sklando gandai, kad šiame pasirodyme dalyvaus dresuotos meškos, barzdotos moterys ir ekvilibristai.
Tai jau trečiasis  „Humoro klubo” turas po Jungtinę Karalystę – 2012 metais vaikinai aplankė lietuvius Edinburge, Aberdyne, Niukasle, Mančesteryje, Birmingeme, Bristolyje ir Londone, o 2013 metais – Lydse, Mančesteryje, Birmingeme, Londone, Aberdyne, Glazge, Edinburge ir Niukasle.
Bilietus į visus pasirodymus platina eventslife.co.uk, tikslios datos ir daugiau informacijos – www.facebook.com/humoroklubas
„Humoro klubą” į Jungtinę Karalystę atveža kompanija  „Eventslife”, kuri lietuviams jau organizavo Leono Somovo ir Jazzu, GJan, Pusho,  „Rondo” koncertus, atvežė   „Kitą kampą” ir kitus atlikėjus.
Apie „Humoro klubą“:
2008 metų pabaigoje Vilniuje susikūrė komikų būrelis, kuris išgarsėjo 2009 metų pradžioje televizijos laidoje „Humoro klubas“. Skrydis buvo staigus, bet trumpas. Po televizinės karjeros vaikinai ir toliau tęsė savo pasirodymus visoje Lietuvoje, jų sąskaitoje – per 120 humoro renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Plungėje, Šilutėje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Tauragėje ir kitur. “Humoro klubo” planuose – pasirodymai Danijoje, Švedijoje ir Airijoje.

Daugiau informacijos:
Paulius Ambrazevičius
„Humoro klubo“ vadybininkas
paulius@ambrazevicius.lt

Kultūra , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra