Grybauskaite2009.lt – išsamiai ir tiksliai apie D. Grybauskaitės rinkimų kampaniją

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Kovo 17 d. pradėjo veikti oficialus pretendentės į kandidatus Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose Dalios Grybauskaitės internetinis tinklalapis www.grybauskaite2009.lt. Tinklalapyje bus pateikiama visa informacija apie D. Grybauskaitės numatomus ir jau įvykusius susitikimus su visuomene, bus talpinami pretendentės pasisakymai žiniasklaidoje bei vaizdo medžiaga. Internetiniame puslapyje taip pat galima rasti informacijos, svarbios rinkėjams: apie rinkimų organizavimą, rinkėjų teises ir pareigas, galimybes balsuoti iš anksto bei balsavimo vietas. Skiltyje „Medžiaga žiniasklaidai“ bus prieinamos kandidatės nuotraukos ir pranešimai spaudai.
Pasak D. Grybauskaitės rinkimų štabo vadovo Vito Vasiliausko, siekiant finansinio skaidrumo puslapyje bus skelbiama informacija apie visus paramos teikėjus ir tai, kur bus panaudota rinkimų kampanijos metu neišleista parama. Štabo vadovo teigimu, D. Grybauskaitė yra apsisprendusi nepanaudotą finansinę paramą skirti gydymo įstaigoms bei organizacijoms, savo veikla padedančioms ligų ir negalių ištiktiems žmonėms, kuriems tenka patirti sunkių fizinių ir dvasinių išbandymų.
Primename, kad D. Grybauskaitės rinkimų štabas, įsikūręs Pamėnkalnio g. 25-8, Vilniuje pradėjo veiklą praėjusią savaitę.
———————————————————————
Daugiau informacijos: Liudas Zakarevičius
Tel.: +370 68240556, (85) 619442
E. paštas: info@grybauskaite2009.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra