Grybauskaitė – apie STT veiksmus ir susitikimą su Seimo pirmininke

Autorius: Data: 2013-11-08 , 16:12 Spausdinti

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atliekamas tyrimas, aiškinantis, kas nutekino Valstybės saugumo departamento (VSD) informaciją dėl galimų grėsmių ir informacinio karo prieš šalies vadovus ir prezidentę, turi būti adekvatus ir negali pažeisti žmogaus orumo ir pagarbos.

„Komentuoti tyrimo, kadangi vyksta ikiteisminis tyrimas, aš negaliu, na, o bendriau norėčiau atsakyti apie teisėsaugos taikomų priemonių adekvatumą, jos negali ir neturi pažeisti žmogaus orumo ir pagarbos jam ar tai būtų žurnalistas, ar bet kuris kitas Lietuvos pilietis“, – kalbėjo šalies vadovė.

DĖL VSD MEDŽIAGOS NUTEKINIMO STT APKLAUSĖ ŽURNALISTUS

GENERALINĖ PROKURATŪRA DĖL VALSTYBĖS PASLAPTIES ATKLEIDIMO PRADĖJO IKITEISMINĮ TYRIMĄ 

Su Seimo pirmininke artimiausiu metu susitikti neketina

Komentuodama Seimo pirmininkės pasisakymus prezidentės atžvilgiu, D. Grybauskaitė teigė, kad vertinti politikų kalbų ji nenorėtų, o susitikti su Loreta Graužiniene kol kas neketina. 

GRAUŽINIENĖ DĖL ATSIPRAŠYMO UŽ PREZIDENTĘ: NESIGILINSIU, KAS KOKIUS LAIŠKUS KAM RAŠĖ 

GRAUŽINIENĖ APIE PREZIDENTĘ: KAŽKAS NEGALI PERLIPTI PER SAVO AROGANCIJĄ 

„Vertinti negalėčiau ir nenorėčiau, laikausi principo, kad politikų pasisakymų nevertinu. Kol kas planų susitikti su Seimo pirmininke nėra“, – žiniasklaidos atstovams teigė D. Grybauskaitė.

Primename, kad Seimo pirmininkė, Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė praėjusią savaitę pareiškė, jog prezidentė Dalia Grybauskaitė, nedalyvaudama Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos (COSAC) posėdyje, nevykdė šalies vadovės pareigų.

„Čia ne Lietuvos žmonių problema, kad kai kas negali perlipti per savo aroganciją ir tinkamai vykdyti valstybės vadovo pareigų – tai čia to žmogaus problema, aš manau“, – praėjusį trečiadienį, 2013 m. spalio 30 d., sakė parlamento pirmininkė L. Graužinienė.

Seimo pirmininkė, Darbo partijos vadovė tikino, kad jos komentarai apie šalies prezidentę nėra susiję su artėjančiais prezidento rinkimais.

„Seimo rinkimams aš ruošiuosi. Tikrai dalyvausiu ateinančią kadenciją, bet prezidento rinkimuose mes esame suvažiavime iškėlę savo kandidatą, tai yra Artūras Paulauskas, ir jokių pakeitimų nebus”, – sakė L. Graužinienė.

Apie Rusijos žiniasklaidos metamus kaltinimus: tai melas – sąmoningas ar nesąmoningas, perduodamas iš Kremliaus žiniasklaidos priemonių

Kalbėdama apie Rusijos žiniasklaidos metamus kaltinimus, kad D. Grybauskaitė gali būti susijusi su KGB, prezidentė sakė, kad tai melas iš Kremliaus žiniasklaidos priemonių.

RUSIJOS ŽINIASKLAIDA: GRYBAUSKAITĖ GALĖJO BŪTI SUSIJUSI SU KGB?

VSD: RUSIJA RENGIA INFORMACINES ATAKAS PRIEŠ LIETUVĄ IR ŠALIES VADOVUS 

„Aš nežinau, kas tas spekuliacijas laido. Aš manau, kad tai melas – sąmoningas ar nesąmoningas, perduodamas iš Kremliaus žiniasklaidos priemonių ir atkartojamas kai kurių mūsų žurnalistų ar žiniasklaidos priemonių“, – sakė D. Grybauskaitė.

D. Grybauskaitė penktadienį, lapkričio 8-ąją, pabrėžė, kad po mokslų Leningrado universitete ji iškart grįžo į Lietuvą.

„Mokiausi tuometiniame Leningrado universitete, vakariniame skyriuje, kurį baigiau 1983-aisiais metais ir iš karto pavasarį grįžau į Lietuvą“, – sakė D. Grybauskaitė.

Alfa.lt primena, kad sekmadienį, lapkričio 3-čiąją, Rusijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė galimai turėjo ryšių su Sovietų Sąjungos organizacija KGB.

Kaip rusų interneto portalas Rubaltic.ru rašo savo publikacijoje, vaizdžiai pavadintoje apie Lietuvos vadovės baimes, D. Grybauskaitė galėjo būti susijusi su KGB dar tuomet, kai mokėsi A. Ždanovo universitete Leningrade.

Straipsnio autoriai pastebėjo, kad universitete D. Grybauskaitė mokslus pradėjo 1976 metais, tačiau juos užbaigė tik po septynerių metų. Portalas Rubaltic.ru retoriškai klausia, kodėl būsimos politikės mokslai truko taip ilgai, galbūt dėl to, kad buvo papildomi kursai KGB?

Karolio Kavolėlio nuotr.

www.alfa.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra