Grūdų džiovyklos – ką būtina žinoti?

Autorius: Data: 2019-09-10 , 16:14 Spausdinti

Grūdų džiovyklos – ką būtina žinoti?

PR

Grūdų džiovyklos, jau iš pavadinimo galima suprasti, yra skirtos grūdams džiovinti. Jos yra ypač efektyvios siekiant išsaugoti visas geriausias grūdų savybes, vitaminus, mineralines bei maistines medžiagas. Kuo toliau, tuo daugiau skirtingų gamintojų gamina daug įvairių džiovyklų tipų. Šiais laikais joms yra keliami ganėtinai aukšti reikalavimai. Taigi, ką reikia žinoti apie jas?

Šiuolaikinės grūdų džiovyklos privalo būti sukurtos taip, kad jose galima būtų džiovinti grūdus be jokių cheminių medžiagų, kurios kenkia grūdams bei, vėliau, žmonėms, kurie juos naudoja kaip savo maisto šaltinį. Taip pat, džiovyklose turi būti įrengto specialios automatinės sistemos ir davikliai, kurie padėtų procesą valdyti kuo sklandžiau ir efektyviau. Specialūs reguliavimo prietaisai yra įmontuoti tam, kad nuolat būtų palaikomos sąlygos džiovinimo ir grūdų laikymo metu.

Džiovinimas yra reikalingas tam, kad būtų kuo labiau sumažintas drėgnės kiekis, natūraliai esantis grūduose. Ką tik nuimtas Lietuvoje augęs derlius turi apie dvidešimt procentų drėgmės, o turi turėti tik vos keturiolika procentų. Būtent todėl, grūdų džiovyklos yra sukurtos tam, kad kuo efektyviau padėtų sumažinti grūdų drėgmę. Šis prietaisas yra labai naudingas ūkininkams, kurie užsiima grūdų auginimu. Be jo ūkininkauti ir paruošti galutinį produktą prekybai būtų tikrai labai sunku.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra