Grindjuostės – jų estetika, funkcija ir montavimas

Autorius: Data: 2019-09-03 , 11:08 Spausdinti

Grindjuostės – jų estetika, funkcija ir montavimas

PR

Grindjuostės montuojamos pabaigus grindų dangos darbus, bet ar jos tikrai reikalingos? Kokią funkciją jos atlieka namų apdailoje?

  1. Grindjuostės padeda paslėpti remonto metu padarytus estetinius netikslumus tarp sienų ir grindų. Perėjimas nuo sienų iki grindų (sieną ir grindis jungiantis kampas) dažnai nebūna lygus ir švarus, tačiau grindjuostės visa tai paslėps.
  2. Grindjuostėmis užmaskuokite laidus. Tai – puikus būdas išvengti po namus besiraizgančių laidų. Paslėpdami juos po grindjuostėmis suteiksite namams daugiau estetikos.
  3. Grindjuostės veikia kaip užbaigiamoji apdailos priemonė ir atrodo puikiai net neatlikdamos jokios kitos funkcijos.

Rinka šiuo metu siūlo ne vieno tipo grindjuostes, jos gaminamos iš skirtingų medžiagų ir turi skirtingus tvirtinimo būdus. Taigi, kokias grindjuostes galite įsigyti?

  1. Plastikines (PVC);
  2. metalines;
  3. medžio masyvo;
  4. MDF (vidutinio tankio medienos plaušų gaminiai).

Grindjuosčių montavimas nėra sudėtingas darbas, tačiau privalote žinoti, ar jūsų atveju jas protingiau tvirtinti prie sienų, ar prie grindų bei kokias tvirtinimo priemones geriausia pasirinkti. Grindjuostes galima tvirtinti varžtais, laikikliais arba skystomis vinimis (klijais). Kai išsirinksite grindjuosčių tipą, meistrai jums rekomenduos jų montavimo būdą.

Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra