Grigiškių meno mokykla kviečia mokytis

Autorius: Data: 2021-05-13 , 10:28 Spausdinti

Grigiškių meno mokykla kviečia mokytis

www.voruta.lt

Šiuolaikiška, tačiau tuo pačiu ir gilias meninio ugdymo tradicijas puoselėjanti Grigiškių meno mokykla (GMM) skelbia priėmimą 2021–2022 metams ir kviečia vaikus (nuo 5 metų) bei suaugusiuosius rinktis patinkančią meno sritį – mokytis muzikos, vizualiųjų menų ar šokio.

GMM išsiskiria profesionalia ugdymo kokybe, įdomiais ir įtraukiančiais projektais, šiuolaikiškomis meninio ugdymo programomis bei garsėja savo moksleiviais – nacionalinių, tarptautinių konkursų laureatais. Mokykla siekia, kad moksleiviai savo talentu ir įgytomis žiniomis dalintųsi ne tik mokyklos ribose, bet ir už jų – didžiausiose Lietuvos scenose, populiariose ir lankytojų pamėgtose meno erdvėse. Tad kviečiame dalyvauti mokinių priėmime, kuris vyks gegužės 27–28 d. 16:00–19:00 val. GMM 2 lauko palapinėje (Kovo 11-osios g. 33a Grigiškės) ir leistis į nepamirštamą kelionę po meno pasaulį!

  • Muzikos ugdymo programos – galite mokytis chorinio ir solinio dainavimo subtilybių arba rinktis groti fortepijonu, akordeonu, smuiku, gitara, pučiamaisiais arba mušamaisiais muzikos instrumentais. Mokykloje yra sudarytos galimybės mokytis ir suaugusiesiems.
  • Vizualiųjų menų programa pritraukia vis daugiau moksleivių, kadangi mokykla kviečia mokytis ne tik skulptūros, tapybos, grafikos, piešimo, kompozicijos, dailės istorijos dalykų, bet ir vis populiarėjančių animacijos bei skaitmeninio meno subtilybių.
  • Šokio ugdymo programoje vaikai išmoksta klasikinių, lietuvių liaudies, pasaulio tautų bei itin pamėgtų – šiuolaikinių šokių.
  • Ankstyvojo muzikos ugdymo programa orientuota į 5–6 metų vaikus. Šioje ugdymo programoje vykdomi ritmikos ir šokio arba pasirenkamo instrumento (fortepijono arba fleitos) užsiėmimai.
  • Meno mėgėjų ugdymo programoje mokoma vokalo, gitaros, mušamųjų instrumentų bei animacijos subtilybių. Šią programą gali rinktis ir vaikai nuo 12 metų.

Susipažinti su Grigiškių meno mokykla galite https://www.youtube.com/watch?v=_tiERn2F8Qg.

Norintys mokytis gali registruotis ir internetu – https://gmm.lt/prasymas-priimti-vaika-i-grigiskiu-meno-mokykla/41

Daugiau informacijos tel. 8 5 243 2557.

Grigiškių meno mokyklos inf.

KultūraKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra