Greitos, pigios ir lengvos skyrybos

Autorius: Data: 2018-03-06 , 09:32 Spausdinti

Greitos, pigios ir lengvos skyrybos

 

PR

Jeigu nesutariate su sutuoktiniu (-e), nuolat baratės, namuose tvyro įtampa, kuri kenkia ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikams – tai ženklas, kad laikas skirtis. Neverta bandyti išgelbėti santuoką, kuri yra pasmerkta žlugti. Kuo ilgiau delsite, tuo daugiau bus nuoskaudų, prarasite daug brangaus laiko, kurį galėtumėte skirti sau, savo naujo gyvenimo kūrimui. Juk gyvename tik vieną kartą, mūsų laikas šioje žemėje labai ribotas, todėl nešvaistykime jo betiksliams barniams, nesibaiminkime neigiamos artimųjų reakcijos ar net pasmerkimo. Tai Jūsų gyvenimas ir tik Jūs geriausia žinote, kaip elgtis.

Greitos skyrybos – Skyrybų centro paslauga, kuri padės nutraukti santuoką greitai bei be didelių keblumų. Mūsų specialistai sutvarkys visus būtinus reikalus ir pasirūpins, kad Jūsų santuoka būtų kuo greičiau nutraukta. Nešvaistykite laiko bei sveikatos tvarkydami sudėtingus, su skyrybomis susijusius reikalus. Viską patikėkite mums ir tikrai nenusivilsite. Skyrybų centro paslaugos nebrangios ir kokybiškos. Greitos skyrybos bendradarbiaujant su Skyrybų centru – misija įmanoma.

Paslaugos net 11-oje Lietuvos miestų

Skyrybų centras veikia vienuolikoje Lietuvos miestų, o Vilniuje turi net ris filialus: Šnipiškėse, karoliniškėse bei Šiaurės miestelyje. Be galo džiaugiamės, kad klientai mumis pasitiki, iš jų sulaukiame tik gerų atsiliepimų. Taip yra dėl to, kad skyrybos bendradarbiaujant su mumis yra greitos ir pigios, visada  atsižvelgiame į klientų poreikius. Paslaugas teikiame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenantiems žmonėms.

Esant reikalui, bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais: psichologais, turto vertintojais, detektyvais ir galime klientams pasiūlyti jų paslaugas. tad Jums patiems nereikės ieškoti reikiamų specialistų, viskuo pasirūpinsime mes – Skyrybų centras.

Greičiausias bei pigiausias būdas nutraukti santuoką

Tai skyrybos bendru abiejų sutuoktinių sutarimu. Jeigu norite išsiskirti šiuo būdu, privalote atitikti tris reikalavimus:

  • Nuo santuokos sudarymo turi būti praėję mažiausiai vieneri metai;
  • Abu sutuoktiniai raštiškai susitaria dėl turto padalijimo ir vaikų priežiūros;
  • Sutuoktiniai privalo būti veiksnūs.

Jeigu vienas iš sutuoktinių pripažįstamas neveiksniu, skyrybos bendru sutarimu tampa neįmanomos, nes neveiksnus žmogus negali savarankiškai priimti jokių sprendimų. Jeigu sutuoktiniai atitinka visus išvardintus reikalavimus, skyrybos nelieka jokių kliūčių.

Reklama Reklama/Skelbimai , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra