Greitas serveris – kaip jį išsirinkti ir kas svarbu

Autorius: Data: 2019-12-29 , 11:41 Spausdinti

Greitas serveris – kaip jį išsirinkti ir kas svarbu

PR

Greitas serveris yra itin svarbus sprendimas ir pasirinkimas, nes jis turi tiesioginės įtakos Jūsų verslo sėkmei ir Google rezultatams (dėl „vartotojo patirties“), yra atlikta daug tyrimų, kurie parodė, kad jei žmogus turi ilgai laukti kol pasileis svetainė, tai gali pakenkti Jūsų verslui, dažniausiai lankytojai spaudžia „atgal“ mygtuką jei svetainė kraunasi lėtai.

Yra teigiama, kad jei svetainė nepasikrauna per 3 sekundes, tai eilinis lankytojas pasirinks kitą svetainę, o ne Jūsų. Tačiau mažai kas žino, kad ne tik nuo serverio greičio priklauso Jūsų svetainės sparta, pavyzdžiui, jei Jūs naudojatės „WordPress“ turinio valdymo sistema, ten gali būti visokių „Javascript“ ir įskiepių niuansų, kurie lėtina Jūsų svetainę, tad jei to nesutvarkysite, niekas nepadės, net geresnis serveris.

Kur rasti specialistus, kurie pagreitintų Jūsų serverį bei kitą naudingą informaciją apie greitus serverius galite rasti adresu https://www.superseo.lt. Pasirinkus tinkamą serverio paslaugų tiekėją, Jūs gausite daug pagalbos, pvz. kai kurios užsienio kompanijos net suteikia įvairių nemokamų įskiepių „WordPress“ svetainėms, kurie paspartina svetainės darbą.

Ir svarbiausia – kuomet viską sutvarkysite – yra didelė tikimybė, kad Jūsų kompanijos pelnas padidės, tai teigiu remdamasis daug medžiagos, pavyzdžiui pagal straipsnį Importance of Speed Server In Increasing Revenues. Čia paprasčiausia logika – jei svetainė kraunasi lėtai, tai kenkia Jūsų įmonės reputacijai. Žinoma, nepamirškite ir kitų sėkmės faktorių – pvz. Jūsų svetainė turi siūlyti įspūdingą turinį ir produktus, nes vien serverio ir svetainės greičio verslo sėkmei nepakaks.

Nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės !

Edgaras Kairys

Reklama , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra