Granito paminklų gamyba

Autorius: Data: 2018-03-29 , 10:03 Spausdinti

Granito paminklų gamyba

PR

Paminklas – mirusio žmogaus pagerbimo, atminimo simbolis. Tai yra vienas iš pagrindinių kapavietės atributų, todėl jam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Internetinėje parduotuvėje Paminklai.lt galite užsisakyti įvairių formų, dydžių, spalvų paminklus, kurie bus pagaminti pagal Jūsų individualų užsakymą. Šioje srityje veiklą vystome jau ne vienerius metus, todėl galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas: ne tik pagaminti pageidaujamą paminklą, bet ir patarti, kaip suderinti tvorelę su paminklu, kokia kapavietės puošyba yra tinkamiausia konkrečiu atveju ir pan.

Paminklų gamyba – sudėtingas, specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl būtina pasirinkti geriausius šios srities specialistus, jeigu norite puikaus rezultato, kuris Jūsų nenuvils. Paminklai.lt komanda būtent tokia ir yra. Pasitikėkite mumis ir garantuojame, kad nenusivilsite, rekomenduosite mus kitiems.

Kodėl turėtumėte rinktis Paminklai.lt?

Darbų kokybė. kaip jau minėjome, paminklus gaminame ne vienerius metus, todėl esame sukaupę daug patirties, išmanome šiuolaikinius kapaviečių įrengimo standartus. Naudojame pačias kokybiškiausias medžiagas, darbus atliekame laiku.

Išskirtinis dizainas – dar vienas mūsų privalumas. Galime pagaminti netradicinės formos paminklus su įdomiais puošybos elementais. Visa tai atliks patyrę mūsų įmonėje dirbantys skulptoriai bei akmentašiai. Pagal Jūsų pageidavimus pagaminsime norimo dizaino paminklą: modernų, klasikinį ar minimalistinį. Visi jie gaminami iš natūralaus akmens. Pasirinkimas pas mus iš tiesų didelis. Tinkamą paminklą tikrai rasite iš 1000 pavyzdžių. Suteiksime jam norimą formą, iškalsime raides, išgraviruosime religinę simboliką, šventųjų paveikslus, žmonių portretus

Paminklų gamybai naudojame aukštos kokybės granitą. Granitiniai paminklai buvo žinomi nuo seniausių laikų. Granitas yra laikui nepaklūstanti medžiaga, todėl iš jo pagaminti paminklai yra  ilgaamžiai. Granitą galima įvairiai išpjaustyti, todėl patyrę meistrai gali išgauti įvairias formas, dydžius, ornamentus. Jūsų pageidavimu bus sukurti dvimačiai ar net trimačiai paminklai.

Jeigu norite, kad Jūsų artimo žmogaus paminklas būtų išskirtinis, siūlome jį personalizuoti. Pavyzdžiui, uždėti spalvotą mirusio žmogaus nuotrauką arba iškalti kokį nors eilėraštį ar to žmogaus mėgstamas mintis, citatas. Taip paminklas taps išskirtinis, toks, kad antro tokio niekur nerasite.

Paminklų gamyba, kurią patikėsite mūsų įmonės specialistams – aukščiausia kokybė, išskirtinis dizainas ir prieinama kaina.

 

Reklama Reklama/Skelbimai , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra