Gintė Damušytė. Labai svarbu stiprinti lietuvių visame pasaulyje solidarumą ir bendradarbiavimą

Autorius: Data: 2012-12-31 , 10:35 Spausdinti

Ambasadorė ypatingiems pavedimams Gintė Bernadeta Damušytė pripratusi prie sunkių misijų ir iššūkių. Gimė garsioje ir daug Lietuvai nusipelnusioje šeimoje, kuri dėl sovietų okupacijos buvo priversta pasitraukti emigracijon.

Tačiau net ir gyvendama JAV, G. Damušytė aktyviai kovojo dėl okupuotos Tėvynės laisvės, vadovavo Lietuvių informacijos centrui, suvaidinusiam svarbų vaidmenį Lietuvos laisvės byloje.

2008 metais tapo Lietuvos ambasadore Kanadoje, kur ne tik rūpinosi Lietuvos ir Kanados santykiais, bet ir aktyviai stiprino vietos lietuvių bendruomenę.

2012 metų vasarą G. Damušytė tapo ambasadore ypatingiems pavedimams, kurios svarbiausia misija – santykiai su Pasaulio lietuvių bendruomene (PLB). Labai sparčiai didėjant lietuvių diasporai, tai ypač svarbi misija.

Siūlome pokalbį su ambasadore apie tai, kuo svarbus Lietuvos valstybės ir Pasaulio lietuvių bendruomenės bendradarbiavimas, kas ją asmeniškai per pirmąjį darbo naujose pareigose pusmetį nustebino, pradžiugino, o gal kiek nuvylė.

Zenekos nuotr.

Vaizdo medžiaga: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-12-31-ginte-damusyte-labai-svarbu-stiprinti-lietuviu-visame-pasaulyje-solidaruma-ir-bendradarbiavima/92919

www.bernardinai.lt

Pasaulio lietuvių bendruomenė (PLB) , , , , , ,



Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra