Galvės ežerą užlies Lotynų Amerikos ritmai

Autorius: Data: 2017-07-05 , 15:16 Spausdinti

Galvės ežerą užlies Lotynų Amerikos ritmai
Federico Manzanares

Galvės Jazz fiestoje – pašėlusi žymių džiazo muzikantų grupė „EL QUADRO“. Liepos 8-osios vakarą ji užlies ugningomis Lotynų Amerikos muzikos spalvomis.

 Grupės nariai – nuolatiniai fiestos dalyviai. Publika, be abejo, džiaugsis susitikimu su Federico Manzanares (vokalas, Argentina), Kęstučiu Vaiginiu (saksofonai), Giedriumi Naku (klavišiniai), Domu Aleksa(bosinė gitara), Dariumi Rudžiu (mušamieji).

Kęstutis Vaiginis

Vokalistas F. Manzanares – lietuvių kilmės argentiniečių dainininkas iš Buenos Aires, šiuo metu gyvenantis Vilniuje. Jo dainų repertuaras apima visą Lotynų Ameriką – nuo Argentinos iki Kubos, ispaniškus ir braziliškus ritmus, džiazą. Atlikėjas yra koncertavęs daugelyje Europos scenų. Muzikantas pasižymi paprastu ir nuoširdžiu bendravimu su publika, o kolegos nuolat pabrėžia jo puikų humoro jausmą.

Kartu su Federico pasirodys Lietuvos džiazo ir pop scenose žinomi muzikantai.
Kęstutis Vaiginis – vienas produktyviausių džiazo atlikėjų Lietuvoje. Ambicingas saksofonininkas, grojantis su aukščiausios klasės JAV džiazo muzikantais, yra daugybės tarptautinių projektų įkvėpėjas ir lyderis. Su įvairiais kolektyvais kaip grupės lyderis ir kviestinis artistas jis pasirodė prestižiniuose džiazo festivaliuose, gastroliavo Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos ir Afrikos kontinentuose.

Giedrius Nakas

Giedrius Nakas – pianistas, kompozitorius, grojantis ir kuriantis įvairių stilių muziką. Koncertuoja su savo trio, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio džiazo muzikantais. Aktyviai koncertuoja su įvairiais Lietuvos atlikėjais ir grupėmis.

Vienas žymiausių Lietuvos bosistų – Domas Aleksa – yra bendradarbiavęs su dauguma Lietuvos džiazo ir

Domas Aleksa

populiariosios muzikos atlikėjų, įrašęs per 30 muzikinių albumų, koncertavęs džiazo festivaliuose įvairiose pasaulio šalyse.

Mušamųjų virtuozas Darius Rudis turi svarią sceninę patirtį. Džiazo scenoje debiutavęs

Darius Rudis

1999 m., pastaruoju metu muzikantas yra vienas užimčiausių šalies būgnininkų, taip pat įvardijamas kaip vienas geriausių būgnininkų Lietuvoje. Darius groja su daugeliu autoritetingų Lietuvos džiazo muzikantų, pop atlikėjais, koncertuoja užsienyje.

Galvės Jazz fiestos projektą remia Trakų rajono savivaldybė. Apie renginį išsamiau: www.trakaijazz.lt.
Koncertas vyks liepos 8 d. 19:30 val. Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia iš Karališkojo sodo prieplaukos (Karaimų g. 57, Trakai). Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt.

Naujienos TrakaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra