Fotografo Stanislovo Žvirgždo jubiliejinė paroda „Lietuviški peizažai“

Autorius: Data: 2011-09-08 , 13:44 Spausdinti

2011 m. rugsėjo 7 d. Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Naujajame arsenale, Arsenalo g. 1, atidaryta jubiliejinė fotografo Stanislovo Žvirgždo paroda „Lietuviški peizažai“.

Nacionalinės premijos laureatas, ryškiausias Lietuvos peizažistas Stanislovas Žvirgždas ir šioje parodoje lieka ištikimas pamėgtai temai: eksponuojamose fotografijose ramybe dvelkia nepaprastai subtiliai pamatyta Lietuvos gamta.

S. Žvirgždas – ne tik nusipelnęs fotografijos menininkas, pelnęs aukščiausius įvertinimus Lietuvoje ir užsienio šalyse, jo plunksnai priklauso daugiau nei 270 įvairaus pobūdžio publikacijų iš fotografijos istorijos, teorijos ir kt. Fotografijos istorija yra lyg jo peizažų tęsinys: tokia pat meilė senovei, istorijai, laikui, tarytum lėtai tekančiam medžių kamienais ir šakomis arba atkuriamam iš fotolakštų. Gabus pedagogas skiepija pradedantiesiems fotografams ir tyrinėtojams fotografijos meno pradmenis. S. Žvirgždas gerai jaučia laiką ir šiandien atlikdamas daugybę darbų – Lietuvos fotomenininkų sąjungoje, eidamas įvairias visuomenines pareigas, kurių bėgant metams nemažėja.

Paroda veiks iki 2011 m. lapkričio 6 d.

„Prospekto“ galerijoje – nuo spalio 4 d. iki 15 d.

Nuotraukose:

1. Panemunės ąžuolas. 1996 m.

2. Pilies kalnas. 2000 m.

Voruta. – 2011, rug. 3, nr. 17 (731), p. 10.

Fotografija , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra