Fotografijų paroda „Tohoku Japonijos fotografų akimis“

Autorius: Data: 2014-01-23 , 22:42 Spausdinti

Sausio 28 – kovo 2 d. d. Japonijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos dailės muziejus ir Japonijos fondas kviečia aplankyti Japonijos fotografų nuotraukų, vaizduojančių Tohoku regioną, parodą. Paroda bus eksponuojama Radvilų rūmų muziejuje (Vilniaus g. 24, Vilnius).

2011 m. kovo 11 d. Japoniją sukrėtė devynių balų stiprumo žemės drebėjimas, o didžiausią žalą patyrė Tohoku regionas. Žiniasklaidoje plačiai aprašius įvykius, ne kartą buvo kartojami Tohoku regiono miestų bei prefektūrų pavadinimai, bet tik nedaugelis žmonių žino, ką nors daugiau apie patį regioną: jo klimatą, natūralią ir kultūrinę aplinką, istoriją, gyventojus ir jų gyvenimo būdą.

Parodoje eksponuojami devynių atskirų fotografų ir vienos fotografų grupės darbai. Visi autoriai priklauso skirtingoms kartoms ir stilistinėms tendencijoms, bet juos vienija tai, kad visi jie yra iš Tohoku regiono. Fotografijos, sukurtos 1940 m., eksponuojamos drauge su šiandienos vaizdais, atspindinčiais įvairias Tohoku regiono gyvenimo puses.

Radvilų rūmų muziejaus darbo laikas:

II-VI 11.00 – 18.00, VII 12.00 – 17.00
Nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis.

Šia Tohoku regiono fotografijų paroda nesiekiama dokumentiškai įamžinti žalos ar atstatymo darbų. Parodos tikslas – parodyti gamtinę ir kultūrinę Tohoku regiono aplinką, jo žmones bei jų gyvenimo būdą.

*Įėjimas mokamas: suaugusiems – 6 Lt, moksleiviams ir studentams – 3 Lt, ikimokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai. Daugiau informacijos Radvilų rūmų muziejaus lankytojams ieškokite čia: http://www.ldm.lt/RRM/RR_informacija.htm

Sausio 28 d. į parodos atidarymą įėjimas tik su kvietimais.

Daugiau informacijos apie Japonijos ambasados renginius teiraukitės Japonijos ambasadoje, tel. (8-5) 231 04 65, el.p. culture@vn.mofa.go.jp

Parodos , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra