Fotografijos konkursas „Viešnagė Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne“

Autorius: Data: 2015-07-24 , 09:32 Spausdinti

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Jono Basanavičiaus gimtinė skelbia jau tradicija tapusį fotografijos konkursą profesionalams ir mėgėjams „Viešnagė Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne“. Konkurso tikslas yra paskatinti visuomenę domėtis krašto istorija ir kultūros paveldu bei populiarinti Jono Basanavičiaus gimtinės sodybą ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną.

Praėjusiais metais buvo sulaukta 101 fotografija iš 27 dalyvių. Vertinimo komisija atrinko 13 geriausių darbų, kurie papuošė 2015 metų Jono Basanavičiaus gimtinės kalendorių.

Šiemet muziejaus lankytojai vėl yra kviečiami susitelkti bendram kūrybiniam darbui ir taip prisidėti prie Jono Basanavičiaus gimtinės ir Tautinio atgimimo ąžuolyno populiarinimo. Konkursui atsiųstose fotografijose turi atsispindėti Jono Basanavičiaus gimtoji sodyba ir Tautinio atgimimo ąžuolynas, čia vykstantys renginiai ir edukacinė veikla.

Konkurse kviečiame dalyvauti mėgėjus ir profesionalus, kurių darbai bus vertinami atskirose grupėse. Konkurso dalyviai pateikia ne daugiau kaip penkias fotografijas, sukurtas nuo 2014 m. lapkričio iki 2015 m. rugsėjo Jono Basanavičiaus gimtinėje. Fotografijas kompiuterinėje laikmenoje prašome siųsti adresu: Gimtinės g. 17, Ožkabalių I k., Bartninkų sen., Vilkaviškio r. sav., arba el. paštu: j.basanaviciaus.gimtine@lnm.lt su nuoroda – Fotografijos konkursui. Fotografijas prašome siųsti iki 2015 m. spalio 12 d. Vėliau atsiųstos fotografijos nebus vertinamos. Fotografijos konkurso „Viešnagė Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne“ nuostatai skelbiami Lietuvos nacionalinio muziejaus interneto svetainėje adresu www.lnm.lt.

2015 m. lapkričio 23 d., minint Jono Basanavičiaus gimimo metines, bus pristatytos visų konkurse dalyvavusių autorių fotografijos ir paskelbti laureatai. Lietuvos nacionalinis muziejus išleis 2016 metų kalendorių, iliustruotą fotografijos konkurso laureatų darbais. Konkurso nugalėtojams bus įteikti kalendoriai ir specialūs prizai. Kviečiame aplankyti Jono Basanavičiaus gimtinės sodybą ir dalyvauti fotografijos konkurse!

Lietuvos nacionalinio muziejaus informacija

Tel. 8 342 69365, el. p. j.basanaviciaus.gimtine@lnm.lt

Fotografija , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra