Fotografijos galerijoje – paroda apie sielos dalykus

Autorius: Data: 2011-12-08 , 14:56 Spausdinti

Panevėžio fotografijos galerijoje atidaryta fotografo Domo Riniaus paroda „Soul items“. Parodos autorius, buvęs panevėžietis, dabar gyvena ir kuria Vilniuje.

Jaunas fotografas savitai, įdomiu rakursu žvelgia į pasaulį. Kiekviena jo fotografija pulsuoja emocijomis, nesvarbu, kokio žanro būtų. Ekspresyvūs portretai, kur ypatingas dėmesys skiriamas veido raiškai, kūno plastikai, detalei. Apskritai detalės, tam tikri elementai D. Riniaus darbuose yra itin užaštrinti ir suteikia įtaigos visai jo kūrybai.

Fotografuoti Domas pradėjo prieš trejus metus. Būtent tai padeda autoriui pažvelgti į aplinką kitaip. Prieš dešimt metų jis išgyveno sukrečiantį gyvenimo momentą, kuris privertė susimąstyti ir kartu davė stiprų impulsą kūrybai. Domas labai domisi muzika, tapo, tačiau fotografija geriausiai padeda išreikšti save.

„Sustabdytos akimirkos yra dalis manęs, mano vidinės būsenos atvaizdas. Jos man padeda pažinti save. Užgimusi soul items idėja, siekis pažvelgti giliau, kas slypi mumyse. Tai jausmas: liūdesys ir džiaugsmas, kurį kiekvienas jaučiame savaip. Tai tikra. Tai soul items – sielos dalykai“, – teigė parodos autorius.

Fotografijos galerijoje vykstančią parodą „Soul items“ D. Rinius sudarė iš dviejų dalių. Vienoje – darbai, kurie neseniai buvo rodyti sostinėje vykusioje parodoje – aukcione, kuriame gautos lėšos pervestos Maisto bankui. Kitoje – įvairiais laikotarpiais sukurtos fotografijos, artimiausios pačiam autoriui.

Paroda „Soul items“ Panevėžio fotografijos galerijoje veiks iki 2011 m. gruodžio 25 dienos.

Ryšių su visuomene skyriaus ir Fotografijos galerijos inf.

Nuotraukoje: Parodos fotografija

Panevėžys , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra