Festivalyje šeimai virė žirgų konkūro aistros

Autorius: Data: 2012-05-14 , 15:13 Spausdinti

2012 m. gegužės 12 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje aidėjo kanopų kaukšėjimas – visą savaitgalį vykęs didžiausias festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ kvietė ne tik stebėti įvairių spalvų ir veislių žirgus, bet ir patiems sudalyvauti konkūre.

„Konkūruose galėjo dalyvauti patyrę raiteliai ir debiutantai, tiek suaugusieji, tiek vaikai – visoms grupėms buvo pritaikytos rungtys. Su kitais rungėsi ir jauna raitelė iš Aštriosios Kirsnos, kuriai vos 10 metų, – pasakojo konkūro organizatorė Eglė Gaisrytė. – Oras renginio nesugadino – atvirkščiai, viskas vyko sklandžiai, dalyviai liko patenkinti, po konkūro sulaukėme gerų atsiliepimų“.

Debiutantų rungtyje dalyvavo 14 duetų, jie turėjo įveikti 60-70 cm aukščio kliūtį ir persirungti neišjodami iš aikštės. Rungties nugalėtojais tapo iš Žiežmarių atvykusi Rūta Morkūnaitė su žirgu Vega (I vieta), Sonata Baršketytė iš Aštriosios Kirsnos su žirgu Flamingas (II vieta) ir taip pat iš Aštriosios Kirsnos atvykusi Deimantė Radzevičiūtė su žirgu Griausmas (III vieta).

Atviros klasės rungtyje I vietą užėmė Ona Jasinskaitė su Aitvaru (LLBM), II vietą Deimantė Gudonytė su Urioso (ŽMK „Smiltynai“) ir III vietą – Ona Jasinskaitė su Kernave (LLBM). Rungtyje dalyvavo 5 duetai.

Jauno žirgo (iki 6 m.) rungtyje startavo 4 duetai. I vietą laimėjo Lijana Ežerskytė su Viliu (privatus žirgas), II vietą Rūta Morkūnaitė su Vega (Žiežmariai), III vietą – Karolina Saveikaitė su Kontekstu (ŽMK „Smiltynai“).

Jauno raitelio (iki 14 m.) rungtyje varžėsi 5 duetai. Rungtį nugalėjo Berta Kreivėnaitė su Žygiu (Pajiesio komanda), II vietą pelnė Gerda Kilinskaitė su Kontekstu (ŽMK „Smiltynai“), III vietą – Deimantė Radzevičiūtė su Griausmu (Aštrioji Kirsna).

Taurės rungtyje 5 dalyviai turėjo įveikti 100 cm aukščio kliūtį, o persirungdami – iki 110 cm. Taurės rungties I vietos nugalėtoja tapo Gerda Janeliūnaitė su Žygiu (Pajiesio komanda), II vietą pelnė Rūta Morkūnaitė su Vega (Žiežmariai), o III vieta atiteko Onai Jasinskaitei su Aitvaru (LLBM).

Daugiau informacijos teikia: Festivalio „Čia visa Lietuva“ konkūro organizatorė Eglė Gaisrytė, 8 627 80273

Liaudies buities muziejus ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra