FC „Barcelona“ ir Europos Komisija bendromis jėgomis skatins europiečius mesti rūkyti

Autorius: Data: 2012-09-19 , 10:18 Spausdinti

Europos Komisija (EK) ir futbolo klubas „Barcelona“ („Barça“) 2012 m. rugsėjo 18 d. paskelbė unikalios partnerystės pradžią – „Quit Smoking with Barça“ (liet. „Mesk rūkyti su „Barça“) – visuomeninę iniciatyvą, kuri pratęs sėkmingą EK kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“ veiklą ir suvienys milijonus klubo gerbėjų padėti 28 milijonams Europos rūkalių atsikratyti šio žalingo įpročio.

Vieno iš prestižiškiausių pasaulio sporto klubų ir Europos Sąjungos institucijos partnerystė yra pirmoji tokio masto partnerystė. „Mesk rūkyti su Barça“ – tai naujausia ir drąsiausia ne vieną apdovanojimą pelniusios kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“ iniciatyva. Tai pirmas kartas, kai Europos Komisija bendradarbiauja su sportininkais, galinčiais pasiekti milijonus širdžių. Ši programa neteisia rūkalių, o pabrėžia metimo rūkyti privalumus, derindama optimistinę informaciją su tyrimų duomenimis pagrįstomis kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“ priemonėmis. „Mesk rūkyti su Barça“ siūlo klubo, futbolo ir visiems kitiems sporto gerbėjams asmeninę konsultavimo sveikatos klausimais programą, kurią sudaro mesti rūkyti skatinantys kasdieniai patarimai ir tiesioginis „Barcos“ futbolininkų palaikymas.

Kampanijos ašis – „iCoach“ įrankis (http://www.exsmokers.eu/) – nemokama ir patikrinta skaitmeninė konsultavimo sveikatos klausimais priemonė, padedanti beveik ketvirčiui milijono žmonių visoje Europoje (t. y. 1 iš 500 rūkalių) nustoti rūkyti. „iCoach“ programėlę galima atsisiųsti ir į „iPhone“ bei „Android“ išmaniuosius telefonus.

„Bendradarbiaudami sieksime visos Europos futbolo gerbėjus paskatinti susimąstyti apie savo sveikatą ir padrąsinti ja rūpintis taip pat aistringai, kaip jie palaiko „gražųjį žaidimą“, – kalbėjo FC „Barcelona“ prezidentas Sandro Rosellas, paskelbdamas kampanijos pradžią Europos Komisijos būstinėje Briuselyje.

Kalbėdamas apie šią partnerystę, už sveikatos ir vartotojų reikalų politiką atsakingas Komisijos narys Johnas Dalli teigė: „Džiaugiuosi galėdamas kartu su futbolo klubu „Barcelona“ padėti europiečiams susilaikyti nuo rūkymo. Europos Komisija nuolat informuoja visuomenę apie rūkymą ir taiko sėkmingas tabako kontrolės priemones visoje ES. Kampanija „Exrūkaliai nenugalimi“ padeda šimtams tūkstančių vyrų ir moterų žengti į gyvenimą be rūkalų, o ši partnerystė turėtų dar labiau sustiprinti mūsų skleidžiamą žinią. Kalbėdami visuotine futbolo kalba, galime palaikyti dar daugiau europiečių, besistengiančių mesti rūkyti.“

Kampanijos „Mesk rūkyti su Barça“ laikinas puslapis

Kampanija „Exrūkaliai nenugalimi“

Europos Komisija (EK) , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra