Farmacijos rinkos lyderiai „Sandoz“ pasirinko Lietuvą

Autorius: Data: 2011-07-08 , 15:08 Spausdinti

Penktadienį, 2011 m. liepos 1 d., farmacinės logistikos ir sandėliavimo paslaugas teikianti bendrovė „Entafarma“ pasirašė ilgalaikės trukmės sutartį su tarptautiniu generinius vaistus gaminančiu lyderiu Šveicarijos įmone „Sandoz“.

Iki šiol 5-erius metus farmacines logistikos paslaugas vaistų gamintojui „Sandoz“ teikusi „Entafarma“ ir vėl laimėjo tarptautinio vaistų gamybos lyderio skelbtą konkursą ir toliau rūpinsis „Sandoz“ vaistų priėmimu, sandėliavimu, surinkimu ir transportavimu visose Baltijos šalyse.

Sandoz“ konkurso sąlygose buvo nurodyta, kad laimėtojas turi užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir garantuoti laiku bei patikimą prekių pristatymą. Ypatingą dėmesį „Sandoz“ kreipė į galimybę kontroliuoti oro temperatūrą vaistų transportavimo metu.

Sandoz“ ieškojo partnerio, kuris pajėgtų atitikti vidinius kompanijos reikalavimus, leidžiančius sistemingai optimizuoti farmacinės logistikos procesus. Džiaugiamės, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausime su pasaulinėje rinkoje lyderiaujančiu generinių vaistų gamintoju“, – sakė „Entafarma“ generalinis direktorius Tauras Endriukaitis.

Entafarma“ teikia aukštos kokybės paslaugas ir per visus bendradarbiavimo metus įrodė, kad atitinka „Sandoz“ keliamus standartus aptarnauti Baltijos šalis. Pagrindiniai kriterijai, kurie buvo svarbūs renkantis logistikos partnerį, užtikrintas reikiamas laisvų paletinių vietų skaičius vaistams bei teikiamų paslaugų kokybės ir kainos santykis. Šias sąlygas geriausiai atitiko „Entafarma“, todėl ir toliau Baltijos šalims vaistus tieksime iš farmacinės logistikos lyderio Baltijos šalyse sandėlių“, – sakė „Sandoz“ vadovas Baltijos šalims Sven Mallo.

Entafarma“ moderniausiuose farmacinės logistikos sandėliuose Baltijos šalyse savo klientams siūlo 10 tūkst. paletinių vietų vaistams bei atskirus sandėlius specialių sąlygų reikalaujantiems medikamentams. Išvystyta moderni farmacinės logistikos veikla leidžia operatyviai teikti paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse bei Europoje.

Sandoz“ skelbtame konkurse sandėliavimo ir logistikos paslaugoms Baltijos šalyse teikti dalyvavo įmonės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos.

Apie UAB „Entafarma“

Entafarma“ farmacines logistikos ir sandėliavimo paslaugas Lietuvoje sėkmingai teikia nuo 1996 m. Šiandien „Entafarma“ savo siuntas transportuoja į visas Baltijos šalis bei Azerbaidžaną, Baltarusiją, Gruziją, Moldovą ir kt. Sėkmingas verslo modelis „Entafarma“ veiklą – farmacinės rinkodaros paslaugas 2004 m. leido išplėsti Latvijoje ir Estijoje. 2011 m. viduryje Širvintų r. „Entafarma“ atidarė naujus Baltijos šalyse moderniausius farmacinės logistikos sandėlius. Sandėliavimo patalpose įrengta 10 tūkst. paletinių vietų vaistams, atskiros patalpos narkotinių vaistų sandėliavimui, vėsios ir šaltos patalpos spec. laikymo sąlygų reikalaujantiems vaistams. Įmonės veikla licencijuota – „Entafarma“ turi vaistų didmeninio platinimo licenciją, licenciją veiklai su narkotiniais ir psichotropiniais vaistais bei vaistinėmis medžiagomis. „Entafarma“ veikla sertifikuota ir atitinka Geros Platinimo Praktikos (GPP) taisyklių reikalavimus, o įmonės viduje sėkmingai funkcionuoja ISO 9001:2001 sistema.

Daugiau informacijos: Eglė Šliževičiūtė, „Publicum Sport“ projektų vadovė, tel. 8 698 26121, el. paštas e.slizeviciute@publicum.lt

Nuotraukose: Entafarma farmacinės logistikos centras

Lietuva - Šveicarija , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra